0

موج جدید سرما در راه است

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 22670
محل سکونت : کرمانشاه

موج جدید سرما در راه است

آغاز موج جدید سرما در پایتخت

بارش برف در تهران

مدیر کل هواشناسی استان تهران از کاهش دمای 8 تا 12 درجه در استان خبر داد و گفت: در پاره ای نقاط بارش برف و باران پیش بینی می شود.

به گزارش مشرق، مجتبی جلالی مدیرکل هواشناسی استان تهران از نفوذ سامانه بارشی خبرداد و اظهار کرد: دمای تهران تا سه شنبه بین ۸ تا ۱۲ درجه کاهش پیدا می کند.

بیشتر بخوانید:

زمان آغاز مجدد بارش برف و باران

وی در ادامه افزود: با نفوذ سامانه بارشی از بعد از ظهر امروز آسمان استان نیمه ابری و در بعضی نقاط مرکزی گاهی با بارش پراکنده باران و در نواحی شمالی گاهی بارش برف و باران پیش بینی می‌شود.

مدیرکل هواشناسی استان تهران درباره وظعیت ۴۸ ساعت آینده بیان داشت: بعدازظهر دوشنبه تا صبح سه شنبه در بعضی ساعات مه و بارش برف خواهیم داشت همچنین باد نسبتا شدید تا شدید این سامانه را همراهی می کند.

جلالی در همین رابطه مطرح کرد: در نواحی کوهستانی کولاک برف و در نواحی جنوبی اختمال باد، گردو خاک و برف پیش بینی همچنین درپاره ای نقاط یخبندان انتظار می رود.

وی به کاهش دمای ۸ تا ۱۲ درجه ای دما اشاره و خاطرنشان کرد: کمینه دمای تهران برای امروز    ۲ درجه بوده و تا سه شنبه دمای تهران ۳- ، آبعلی ۱۶- ، دماوند ۱۱- ، شهریار ۳- ، فیروزکوه ۱۰- ، ورامین ۴- و لواسان ۶- درجه سلسیوس خواهد رسید.

منبع: فارس

دوشنبه 21 بهمن 1398  12:31 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها