0

نمونه سوالات نمونه دولتی 1400-99

 
edumoshaver
edumoshaver
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1398 
تعداد پست ها : 321
محل سکونت : تهران

نمونه سوالات نمونه دولتی 1400-99

نمونه سوالات نمونه دولتی 1400-99

برای قبولی در مدارس نمونه دولتی ، نیازمند انجام راهکارهای مختلفی می باشید. از جمله این راهکارها می توان به مطالعه دقیق نمونه سوالات نمونه دولتی 99 – 1400 اشاره نمود. در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم تا به ارائه پاسخ در رابطه با نمونه سوالات نمونه دولتی نهم ، نمونه سوالات نمونه دولتی دهم ، نمونه سوالات نمونه دولتی نهم با پاسخ بپردازیم. در ادامه به ارائه برخی از نمونه سوالات نمونه دولتی 1400-99 و روش های تست زنی نمونه دولتی خواهیم پرداخت.

نمونه سوالات نمونه دولتی

 

قبولی در مدارس نمونه دولتی منوط به کسب نمره قبولی در این آزمون می باشد. بنابراین هر یک از داوطلبانی که مایل به قبولی در این آزمون می باشند ، لازم است ابتدا به صورت دقیق به مطالعه منابع آزمون نمونه دولتی نهم بپردازند و پس از آن نسبت به مطالعه نمونه سوالات نمونه دولتی اقدام نمایند. مطالعه دقیق نمونه سوالات موجب می شود تا بتوانید عملکرد بهتری در زمان آزمون داشته باشید.

یکی از عواملی که نیازمند رعایت آن می باشید تمرین و تکرار و مطالعه دقیق و همچنین تحلیل نمونه سوالات نمونه دولتی می باشد. دانش آموزان عزیز توجه داشته باشند که اهمیت مطالعه این سوالات به اندازه مطالعه منابع، پررنگ می باشد. زیرا هرچقدر هم که این منابع را به خوبی مطالعه نمایید اما نتوانید در این آزمون به خوبی عمل نمایید، نخواهید توانست موفقیت لازم را به دست آورید.

تفاوت مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی به موضوع امکانات آموزشی و همچنین تفاوت در آزمون باز می گردد. لذا کلیه دانش آموزانی که مایل به شرکت در این آزمون می باشند ، لازم است به نحوه صحیح و همه جانبه خود را برای این آزمون آماده نمایند. در ادامه به برخی از نمونه سوالات نمونه دولتی دهم برای آشنایی شما داوطلبان عزیز اشاره خواهیم نمود.

نمونه سوالات نمونه دولتی دهم

یکی از مسائلی که همیشه ذهن انسان را به خود مشغول کرده، یافتن راهی برای شناخت …. است و آیه 59 سوره انعام (و عنده مفتاح الغیب………..) به موضوع ………… اشاره دارد.

الف ) جهان هستی – آگاهی خداوند بر همه چیز                                       ب ) آفریدگار هستی – هدایت تمامی موجودات

ج ) جهان هستی – هدایت تمامی موجودات                                            د ) آفریدگار هستی – آگاهی خداوند بر همه چیز

 

معرفی شدن مومنان به عنوان ولی یکیدیگر ، …………………. را واجب می کند و بنا بر سخن امام علی (ع) دوستی با افراد فاسد موجب می شود ……

الف ) دوستی با یکدیگر – وجود انسان، ناخودآگاه ناپاکی و بدی را از آنان برباید.

ب ) امر به معروف و نهی از منکر – وجود انسان، ناخودآگاه ناپاکی و بدی را از آنان برباید.

ج ) دوستی با یکدیگر – انسان از یاد خدا گمراه شود، پس از آن که یاد خدا به او رسیده باشد.

د ) امر به معروف و نهی از منکر – انسان از یاد خدا گمراه شود، پس از آنکه یاد خدا به او رسیده باشد.

 

ترتیب کدام وقایع زیر در تاریخ انقلاب اسلامی صحیح می باشد؟

الف ) قیام 19 دی مردم قم – جمعه سیاه – مخالفت با کاپیتولاسیون – تبعید امام به ترکیه

ب ) مخالفت با کاپلاسیون – تبعید امام به ترکیه – قیام 19 دی مردم قم – جمعه سیاه

ج ) جمعه سیاه – تبعید امام به ترکیه – مخالفت با کاپیتولاسیون – قیام 19 دی مردم قم

د ) تبعید امام به ترکیه – قیام 19 دی مردم قم – جمعه سیاه – مخالفت با کاپیتولاسیون

جهت دریافت نمونه سوالات نمونه دولتی 1400-99 و نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی هفتم و دهم با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9092305587 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی هفتم و دهم

با توجه به اینکه نمونه سوالات نمونه دولتی دهم در هر استان ممکن است به صورت متفاوت و با طراحی سوال های مختلفی همراه باشد، در نتیجه با توجه به هر یک از استان ها می توان نمونه سوال های مربوطه را ارائه نمود. تفاوتی که بین سوالات این آزمون وجود دارد و اطلاع از این تفاوت ها، موجب می شود که هر یک از داوطلبان با توجه به محل ثبت نامی خود ، به مطالعه دقیق و منطبق با محل آزمون خود اقدام نمایند.

حسن دریافت نمونه سوالات نمونه دولتی نهم با پاسخ در این موضوع می باشد که هر یک از داوطلبان می توانند به تحلیل سوال ها و پاسخ های خود بپردازند تا از این طریق بتوانند با استفاده از این تحلیل اشتباهات خود را تصحیح نمایند و به مطالعه دقیق تر برای قبولی در آزمون نمونه دولتی بپردازند. نمونه سوالات نمونه دولتی دهم به صورت دفترچه های جداگانه ارائه خواهد گردید .

منبع : نمونه سوالات نمونه دولتی

پنج شنبه 17 بهمن 1398  2:35 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها