0

سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی هفتم و دهم 99-1400

 
edumoshaver
edumoshaver
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1398 
تعداد پست ها : 321
محل سکونت : تهران

سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی هفتم و دهم 99-1400

ثبت نام مدارس نمونه دولتی آغازشد. متقاضیان عزیزی که قصد ثبت نام در مدارس نمونه دولتی را دارند میتوانند با ورود به سامانه اقدام به ثبت نام نمایند. لذا توجه داشته باشید که ثبت نام در پایه های مختلف از طریق سامانه امکان پذیر میباشد که شما جهت ثبت نام در مدارس نمونه دولتی بایستی وارد سامانه azmoon.medu.ir  شوید و اقدام به پر کردن فرم اطلاعات هویتی و تحصیلی نمایید. همچنین ثبت نام در این مدارس دارای شرایط و ضوابطی میباشد که با دانلود دفترچه و مطالعه آن میتوانید از این شرایط مطلع شوید .

اطلاعیه سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی 1400-99

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 1400-99 از نیمه دوم بهمن ماه 98 آغاز خواهد شد به اطلاع کلیه دانش آموزان متقاضی ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1400-99 می رسانیم که ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی سال تحصیلی 1400-99 آغاز شد ، ثبت نام این دوره مدارس نمونه دولتی طبق سنوات گذشته به صورت هماهنگ برگزار خواهد شد.

ضمنا به اطلاع می رسانیم دانش آموزان گرامی جهت ثبت نام از سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی 1400-99 به نشانی nemoone.medu.ir و یا سامانه ثبت نام اینترنتی نمونه دولتی sanad.medu.ir روند ثبت نام خود را تکمیل نمایند و جهت اطلاعات بیشتر در مورد روند ورود به مدارس نمونه دولتی با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل نمایند ضمنا شایان ذکر است ثبت نام مدارس نمونه دولتی همانند سنوات گذشته فقط به صورت الکترونیکی و از طریق سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی به نشانی nemoone.medu.ir انجام خواهد شد.

دوشنبه 14 بهمن 1398  1:21 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها