0

جزیره پالم جبل علی دبی

 
majid68
majid68
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : بهمن 1388 
تعداد پست ها : 3115
محل سکونت : اصفهان

جزیره پالم جبل علی دبی

 

شهر دبی واقع در کشور امارات، یکی از زیباترین و پیشرفته ترین شهر ها در این منطقه می باشد. سالانه گردشگران بسیاری از سر تا سر دنیا برای بازدید و تفریح در این شهر، تور دبی را در برنامه سفر خود قرار می دهند. در این شهر جاذبه های گردشگری و تفریحی بسیاری وجود دارد. یکی از زیبا ترین جاذبه های این شهر جزیره پالم جبل علی دبی می باشد. با ما در این بخش از وب سایت لحظه آخر همراه باشید تا به بررسی جزیره پالم جبل علی دبی بپردازیم.

 

 

جزیره نخل

 

جزیره نخل دبی

جزیره پالم جبل علی دبی یکی از بزرگترین پروژه های احداث جزیره مصنوعی می باشد. هدف از ساخت این جزیره افزایش گردشگران تور دبی است. به طور کلی جزایر پالم دارای بخشی مانند درخت نخل بوده و یک نیم دایره به دور آن وجود دارد. ساخت این جزیره بسیار زیبا در سال 2002 شروع شده است، سازنده این جزیره پایان این پروژه را سال 2008 میلادی می دانست، اما ساخت این جزیره در میانه راه متوقف شد و تکمیل آن به آینده موکول شده است. این جزیره از جزیره پالم‌ جمیرا‌ در حدود 50 درصد بزرگ تر می باشد.

 

جزیره نخل دبی

 

 

جزیره پالم جبل علی دارای بخش های متفاوتی مانند 6 ساحل تفریحی، پارک آبی، اکواریوم دریایی، موج شکن ها و همچنین خانه های بسیار لوکس می باشد. ظاهر شبیه به نخل این جزیره دارای 17 شاخه است.

یکی از نکاتی که به زیبایی این جزیره و متفاوت بودن آن از سایر جزایر دبی شده است، بیت شعری از حاکم دبی، محمد بن راشد آل مکتوم می باشد. این بیت شعر دور شاخه های نخل این جزیره قرار گرفته است. جالب است بدانید که خانه های ویلایی و لوکس این جزیره قرار است بر روی این بخش ساخته شود.

 

 

نخل

 

 

 

جزیره مصنوعی

 

جزیره مصنوعی نخل دبی

چهارشنبه 9 بهمن 1398  12:34 PM
تشکرات از این پست
nazaninfatemeh mohammad_43
razdarealifateme15
razdarealifateme15
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : بهمن 1393 
تعداد پست ها : 1080
محل سکونت : تهران

پاسخ به:جزیره پالم جبل علی دبی

اینها زمین وجزیره ندارند وبا قاچاق حاک از کشور ما برای خود جزیره درست میکنند

دوشنبه 21 بهمن 1398  5:05 PM
تشکرات از این پست
mohammad_43 majid68
دسترسی سریع به انجمن ها