0

زنانی که بازیچه ضدانقلاب شدند

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 23164
محل سکونت : اصفهان

زنانی که بازیچه ضدانقلاب شدند

زنانی که بازیچه ضدانقلاب شدند/ از پادویی شجری‌زاده برای «جوجه اردک زشت» تا کشف حجاب «کیمیا علیزاده»

اخیرا ویدئوهایی از سخنرانی بدون حجاب کیمیا علیزاده با رسانه های بیگانه منتشر شده است.

زنانی که ابزار سیاسی ضد انقلاب شدند؛ از «شیرین عبادی» تا «کیمیا علیزاده» +تصاویربه گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، ضدانقلاب و رسانه‌های غربی همواره سعی کرده اند با ابزار‌های سیاسی مختلف به کشورمان ضربه بزنند. عملیات روانی غرب علیه کشورمان هر روز چهره‌ای تازه به خود می‌گیرد. در این زمینه یکی از حوزه‌هایی که همواره ضدانقلاب و کشور‌های غربی روی آن مانور داده اند، موضوع زنان است که نشان داده اند که همواره به صورت ابزاری از آن بهره برداری می‌کنند.

این روز‌ها ماجرای مهاجرت یکی از زنان ورزشکار ایرانی از سوی ضدانقلاب و کشور‌های غربی مطرح می‌شود و سعی می‌کنند به هر نحوی آنرا زنده نگاه داشته تا علیه کشورمان بهره برداری کنند. جالب اینجاست که این موضوع حتی به برگزاری کنفراس خبری هم کشیده است. به نظر می‌رسد ضدانقلاب سعی دارد از این ورزشکار زن که پیشتر یک بیانیه علیه فضای سیاسی اجتماعی کشورمان داده بود بیشترین بهره برداری را بکند. هر چند که این پروژه شکست خورده است و مردم نه تنها از این مسئله استقبال نکردند بلکه وی را مورد شماتت قرار داده اند.

در ادامه به پروژه‌های سیاسی ضدانقلاب و کشور‌های غربی علیه کشورمان با استفاده از ابزاری کردن حوزه زنان در زمینه‌های مختلف، هنری، ورزشی، سیاسی، خبری، کشته سازی و ... می‌پردازیم.

کیمیا علیزاده و برگزاری کنفرانس خبری: وقتی این ورزشکار زن موضوع مهاجرتش را در یک بیانیه شدید الحن علیه میهن خود علنی کرد، بسیاری مطرح کردند که وی نیز در چنگال ضدانقلاب گیر افتاده است. این ماجرا البته با شماتت مردم روبرو شد و پروژه علیزاده در نطفه شکست خورد. اما گویی ضدانقلاب دست بردار نیست و برگزاری کنفرانس خبری هم همین موضوع را نشان می‌دهد که کشور‌های غربی و ضدانقلاب به این نتیجه رسیده اند که سرمایه گذاری بر روی این ورزشکار زن در کشورمان جواب نداده است و نه تنها با استقبال مردم روبرو نشده است بلکه مردم وی را مورد نکوهش قرار داده اند. علیزاده از جمله ورزشکاران زنی بود که چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ رسانه‌ای در کشورمان مورد حمایت قرار گرفت و اینکه خود را یک زن سرکوب شده می‌داند، برای بسیاری از ایرانیان باور کردنی نیست و بسیاری بیان می‌کنند که وی برای اینکه موضوع اقامتش را عملی کند با توجه به شرط و شروط کشور‌های غربی این سخنان کذب را به زبان می‌آورد.

زنانی که ابزار سیاسی ضد انقلاب شدند؛ از پادویی شجری‌زاده برای جوجه اردک زشت تا کشف حجاب «کیمیا علیزاده»

عملیات رونی در حوزه هنری: ضد انقلاب برای اینکه در حوزه هنری به کشورمان ضربه وارد کند از مهاجرت یک زن بازیگر استفاده کرد. در این حوزه گلشیفته فراهانی بازیگری که در یک فیلم هالیوودی ایفای نقش کرد کم کم به خارج از کشور رفت و در فیلم‌های هالیوددی و در نقش‌های مبتذل و دسته چندم به ایفای نقش پرداخت. بسیاری بر این عقیده هستند که وی به عنوان یک بازیگر می‌توانست در کشورمان موفقیت‌های بیشتری کسب کند، اما در خارج از کشور به بازیگر نقش‌های دسته چندم و مبتذل تبدیل شد.

کشته سازی در بحبوحه فتنه: ماجرای کشته سازی برای مظلوم نمایی از جمله اقداماتی است که ضدانقلاب علیه کشورمان انجام داده است. ماجرای مرگ مرموز «ندا آقا سلطان» یکی از همین موارد بود که فیلم‌های مستند بسیاری در باره آن ساخته شد و به نقش مرموز پزشکی که به یکباره بالای سر این زن ظاهر شد در این فیلم‌ها اشاره شده است. در کشور‌های مختلف ماجرای کشته سازی به مانند کشورمان اجرا شده است، اما این موضوع در ایران به یک طرح سوخته مانند دیگر عملیات‌ها تبدیل شده است.

خبرنگاران فراری که بازیچه دست اسرائیل و آمریکا شدند: مسیح علینژاد خبرنگار اصلاح طلبی که از کشور فرار کرد یکی دیگر از پروژه‌های زنانه ضدایرانی غرب است. وی در حالی که مغضوب ایرانیان است سعی می‌کند پروژه‌هایی که از سوی سرویس‌های اطلاعاتی غربی ارائه می‌شود را در حوزه زنان اجرا کند که همه این موارد نه تنها شکست خورده است بلکه وی بیشتر از گذشته مورد غضب ایرانیان قرار گرفته است.

زنانی که ابزار سیاسی ضد انقلاب شدند؛ از «شیرین عبادی» تا «کیمیا علیزاده» +تصاویر

علینژاد امروز به عنوان کارشناس ضدایرانی در رسانه‌ها حضور می‌یابد تا به این وجه ضدانقلاب بتواند وی را به عنوان نیرویی ضدایرانی در حوزه زنان زنده نگاه دارد. «فریبا داودی مهاجر» نیز دیگر زن روزنامه نگار بود. وی از زمانی جلب توجه کرد که در یک برنامه زنده در شبکه ماهواره‌ای صدای آمریکا در پاسخ به درخواست مجری این برنامه، برای اولین بار در حالی جلوی دوربین کشف حجاب کرد که قبل از آن با حجاب در عموم ظاهر می‌شد. او هم به مهره سوخته اپوزیسیون تبدیل شده است. تاریخ مصرف وی مدت هاست که گذشته است.

زنانی که ابزار سیاسی ضد انقلاب شدند؛ از «شیرین عبادی» تا «کیمیا علیزاده» +تصاویر

بانوی صلح نوبل که محو شد: در زمان اصلاحات غربی‌ها که همواره سعی می‌کنند با اعطای جوایزی به زنان در حوزه صلح در این حوزه شخصیت سازی کنند به شیرین عبادی نیز جایزه صلح نوبل دادند. وی بعد از این وجهه سازی علیه کشورمان سعی کرد مانور‌های خبری بدهد، اما بعد از مدتی عبادی به مهره سوخته تبدیل شد و با اینکه وی جایزه صلح نوبل را یدک می‌کشد، ولی در اپوزیسیون هم برای وی کسی تره هم خرد نمی‌کند.

زنانی که ابزار سیاسی ضد انقلاب شدند؛ از «شیرین عبادی» تا «کیمیا علیزاده» +تصاویر

از دیگر زنانی که در کشور‌های دیگر توانستند جایزه صلح نوبل دریافت کنند «آن سانگ سوچی» رهبر اتحاد میانمار بود که با بی اعتنایی از کشتار مسلمانان روهینگیا که یک نسل کشی آشکار بود حمایت کرد. شیرین عبادی هم در برابر بسیاری از کشتار‌های بین المللی از جمله کشتار زنان و کودکان یمن و مردم بی گناه غزه سکوت کرد. وجه مشترک این زنان جهت گیری‌های سیاسی شان در موضوع حساسی و مهمی، چون حقوق بشر به نفع غرب است. موضوعی که به نگرانی جامعه بین الملل تبدیل شده است و برخورد‌های سلیقه‌ای و سیاسی را بسیار خطرناک علیه بشریت توصیف می‌کنند.

زنانی که ابزار سیاسی ضد انقلاب شدند؛ از «شیرین عبادی» تا «کیمیا علیزاده» +تصاویر

شاپرک شجری زاده و حکم به تحریم ایران: یکی از زنانی که به قول خود از دختران خیابان انقلاب بود و برای آزادی دست به کشف حجاب زد بعد از مدتی از پارلمان کانادا سر در آورد «شاپرک شجری زاده» بود. بلافاصله پس از بیانیه دیکته شده‌ای که وی از تریبون پارلمان کانادا در حمایت از تحریم ایرانیان خواند بسیاری از زنان ایرانی در شبکه‌های اجتماعی این اقدام ضد ایرانی و شخصیت وی را تقبیح کردند.

بد نیست بدانید چندی پیش خبرگزاری میزان مطلبی درباره این دختر منتشر کرد و نوشت:«شاپرک شجری‌زاده» یکی از همان معدود مزدوران پروژه هنجارشکنانه کشف حجاب و از جمله پادو‌های فردی مشهور به جوجه اردک زشت است که به کانادا رفته و با اخذ پناهندگی، مزد خوشخدمتی خود برای دشمنان مردم ایران را دریافت کرده است. این فرد معلوم‌الحال، اخیرا با حمایت یک سازمان ضدایرانی صهیونیستی به نام «یوآنی» به پارلمان کانادا رفته و طی سخنانی با وقاحت تمام، خواستار تحریم مردم ایران شده است.

زنانی که ابزار سیاسی ضد انقلاب شدند؛ از «شیرین عبادی» تا «کیمیا علیزاده» +تصاویر

بسیاری مطرح کردند که وی نیز برای اخذ تسهیلات و اقامت کانادا اقدام به خیانت به کشورش کرده است. شجری زاده نیز به یکی از مهره‌های سوخته و منفور در میان ضدانقلاب تبدیل شده است.

ماجرای زنان سیاستمداری که کشف حجاب کردند: در حوزه سیاسی بودند زنان سیاستمدارنی که ابزار دست ضدانقلاب شدند و بعد از مهاجرت به کشور‌های غربی از جمله آمریکا کشف حجاب کردند و به صورت قابل توجهی تغییر چهره داده اند. «فاطمه حقیقت جو» نماینده اصلاح طلب و جنجالی مجلس ششم که این روز‌ها ادعا می‌شود وی توئیت‌های فارسی ترامپ را می‌نویسد یکی از همین افراد است.

با این حال ضدانقلاب با پروژه علیزاده نشان داد که روی حوزه زنان حساب ویژه‌ای باز کرده است و هر روز سعی دارد علیه کشورمان در موضوعات مختلف پروژه‌ای در این زمینه کلید بزند. هر چند که این موارد همواره شکست خورده و افکارعمومی ایران نسبت به این تاکتیک نخ نما شده ضدانقلاب و کشور‌های غربی کاملا آگاه است.

یک شنبه 6 بهمن 1398  9:44 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها