0

ثبت نام و مشاهده نتایج دانشگاه آزاد از سامانه جدید

 
edumoshaver
edumoshaver
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1398 
تعداد پست ها : 321
محل سکونت : تهران

ثبت نام و مشاهده نتایج دانشگاه آزاد از سامانه جدید

ثبت نام و مشاهده نتایج دانشگاه آزاد از سامانه جدید

سامانه azmoon.net  جهت ثبت نام و مشاهده نتایج دانشگاه ازاد تعبیه شده است. متقاضیان عزیزی که قصد ثبت نام در مقاطع کاردانی پیوسته ، کاردانی نا پیوسته ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی نا پیوسته را دارند میتوانند در دو ترم مهر وبهمن اقدام به ثبت نام نمایند. همچنین داوطلبینی که در دانشگاه آزاد ثبت نام نمودند میتوانند از طریق سامانه  azmoon.net  نتایج ثبت نام را مشاهده نمایند و در صورت قبولی با ارائه مدارک اقدام به ثبت نام حضوری نمایند.

آدرس سامانه اعلام نتایج بدون کنکور آزاد azmoon.net

مطابق با آخرین تغییرات ایجاد شده در وب سایت azmoon.net تمامی آن دسته از داوطلبانی که در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد 98 ثبت نام و انتخاب رشته نموده اند می توانند جهت مشاهده نتایج به شرحی که در ادامه ذکر خواهد شد کارنامه خود را دریافت نمایند.

 

 

اعلام نتایج مقطع کاردانی پیوسته مهر و بهمن دانشگاه آزاد

پس از ورود به سامانه اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد در زمان مقرر لینک اعلام نتایج کاردانی ناپیوسته بدون کنکور که صرفا بر اساس سوابق تحصیلی می باشد قرار می گیرد. بنابراین بر روی اعلام نتایج مقطع کارشناسی پیوسته نیم سال اول و یا نیمسال دوم کلیک می نمایید.

همانند تصویر زیر جهت مشاهده نتایج بدون کنکور پیوسته برای مشاهده نتایج لازم است اطلاعات هویتی خود همانند شماره شناسنامه ، سال تولد و همچنین شماره ملی را وارد نمایید. همچنین رمز را همانند تصویر قرار داده شده وارد نمایید.

 

اعلام نتایج مقطع کاردانی پیوسته مهر و بهمن دانشگاه آزاد

 

 

اعلام نتایج مقطع کاردانی ناپیوسته مهر و بهمن 98 دانشگاه آزاد

همانطور که می دانید سامانه اعلام نتایج ثبت نام بدون آزمون کاردانی دانشگاه آزاد – azmoon.net برای کاردانی پیوسته و ناپیوسته لینک های جداگانه ای در نظر گرفته شده است. بر روی ” اعلام نتایج مقطع کارشناسی ناپیوسته ” کلیک کنید.

همانطور که ملاحظه می نمایید برای مشاهده نتایج کاردانی ناپیوسته بدون کنکور و یا کاردانی بدون کنکور هیچ تفاوتی برای ارائه اطلاعات وجود نخواهد داشت اما نکته مهم این است در صورتی که شما در ورود به لینک دچار اشتباه شوید با خطای عدم وجود کاربر مواجه خواهید شد.

 

اعلام نتایج مقطع کاردانی ناپیوسته مهر و بهمن دانشگاه آزاد

 

 

راهنمای سایت اعلام نتایج ارشد دانشگاه آزاد – Azmoon.Net

لینک های قراد داده شده برای اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد شامل در سه لینک “اعلام نتایج دوره بدون آزمون مقطع کارشناسی ارشد استعدادهای درخشان رشته های غیر پزشکی و غیر پزشکی ” و “اعلام نتایج فارغ التحصیلان رتبه اول کارشناسی شرکت کننده در انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال ” می باشد.

 

راهنمای سایت اعلام نتایج ارشد دانشگاه آزاد – Azmoon.Net

 

برای ورود به سامانه مورد نظر شما می توانید بر روی هر کدام از لینک های مورد نظر کلیک نمایید. متقاضیان دانشگاه آزاد توجه داشته باشید که در صورتی که در هیچ یک از رشته های انتخابی پذیرفته نشده اید، می توانید با مشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزاد در تکمیل ظرفیت این دانشگاه پذیرش خود را قطعی نمایید.

 

اعلام نتایج بدون آزمون مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بدون آزمون برای رشته های پزشکی و غیر پزشکی به صورت جداگانه در سامانه azmoon.net قرار گرفته است. اطلاعات ورودی برای دریافت نتایج همانند سایر مقاطع تحصیلی دیگر می باشد که پس از وارد نمودن آن می توانید نتایج را مشاهده نمایید.

 

اعلام نتایج بدون آزمون مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

چنانچه موفق به دریافت نتیجه خود در سیستم اعلام نتایج پذیرش دانشگاه آزاد نشده اید و یا با خطا جهت مشاهده مواجه شدید، بدون فوت وقت با پشتیبانی وب سایت دانشگاه آزاد با شماره های 9099072952 (تماس از کل کشور) و 9092305587 (تماس فقط از استان تهران) تماس حاصل نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن مشکل را برطرف نمایند.

 

 

اعلام نتایج بدون آزمون مقطع کارشناسی ارشد غیر پزشکی

آن دسته از دانشجویانی که استعداد درخشان ارشد می باشند و در هر یک از فراخوان های موجود در واحدهای دانشگاه آزاد شرکت نموده اند می توانند با کلیک بر روی ” اعلام نتایج دوره بدون آزمون مقطع کارشناسی ارشد ” در سامانه azmoon.net نتیجه خود را دریافت نمایند.

 

اعلام نتایج بدون آزمون مقطع کارشناسی ارشد غیر پزشکی

 

نکته مهم : داوطلبانی که در کنکور سراسری ارشد شرکت نموده اند و همچنین در رشته های بدون آزمون انتخاب رشته کرده اند اما موفق به پذیرش در رشته های بدون آزمون نشده اند، برای مشاهده نتایج رشته های با آزمون باید به سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد www.azmoon.org مراجعه نمایند.

 

 

دریافت کلید آزمون جامع علوم پایه و پیش کارورزی دانشگاه آزاد 

پس از برگزاری آزمون جامع علوم پایه و پیش کارورزی در سامانه azmoon.net  کلید تمامی آزمون های مورد نظر در اختیار داوطلبان قرار داده می شود. همانند تصویر زیر با کلیک بر روی ” دریافت کلید آزمون پیش درمانگاهی دامپزشکی ” با تصویر زیر مواجه خواهید شد.

 

 

دریافت کلید آزمون جامع علوم پایه و پیش کارورزی دانشگاه آزاد

 

با توجه به اینکه برخی از داوطلبان شرکت کننده در این آزمون مایلند که از طریق این کلید ها عملکرد خود را در آزمون مورد سنجش قرار دهند حتما قبل از دانلود به کلمه قدیم و جدید که در کنار هر یک از رشته ها ذکر شده است توجه داشته باشند.

 

 

اقدامات لازم پس از دریافت نتایج دانشگاه آزاد

  1. آن دسته از داوطلبانی که پس از دریافت نتایج موفق به پذیرش در هر یک از رشته های انتخابی خود شده اند، لازم است در زمان مقرر و تعیین شده به سامانه دانشگاه مورد پذیرش مراجعه نموده و اقدام به ثبت نام الکتروینک نمایند.
  2. زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام در هر یک از واحدهای دانشگاه آزاد متفاوت می باشد به همین دلیل در صورتی که در زمان تعیین شده جهت ثبت نام غیر حضوری اقدام ننمایید، به منزله انصراف شما از پذیرش خواهد بود.
  3. با توجه به محدود بودن تعداد خوابگاه های موجود در دانشگاه ، در صورتی که مایل به دریافت خوابگاه می باشید حتما توصیه می نماییم به موقع جهت تکمیل تقاضامانه در امور رفاهی اقدام نمایید.
  4. هزینه و شهریه دانشگاه آزاد در هر یک از رشته ها متفاوت می باشد. چنانچه این هزینه برای شما قابل پرداخت نمی باشد می توانید در صورت دارا بودن شرایط از وام های دانشجویی بهره مند شوید.
  5. در صورتی که نتیجه شما با آنچه در آزمون داشته اید یکسان نمی باشد می توانید از طریق اعتراض به نتیجه پذیرش دانشگاه آزاد اعتراض خود را به ثبت برسانید و در زمان مقر در سامانه دانشگاه آزاد نتیجه خود را دریافت نمایید.

 

azmoon.net زمان اعلام نتایج پذیرش دانشگاه آزاد ترم مهر و بهمن

دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن از متقاضیان محترم ورود به دانشگاه آزاد دانشجو می پذیرد همان طور که در اطلاعیه های قبلی ذکر نموده ایم تمامی متقاضیان ازین پس بر اساس سوابق تحصیلی خود در رشته های بدون آزمون پذیرفته خواهند شد ضمنا یادآوری می کنیم ثبت نام از طریق سامانه azmoon.org و اعلام نتایج از طریق سیستم اعلام نتایج پذیرش آزاد به نشانی www.azmoon.net انجام خواهد گرفت.

در مورد زمان اعلام نتایج پذیرش دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی و کارشناسی نیمسال اول سال تحصیلی یا ترم مهر باید بگوییم سامانه اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد از اواسط مهرماه آغاز و تا اواسط آبان ماه ادامه خواهد داشت.

 

 

پشتیبانی تلفنی سیستم اعلام نتایج پذیرش دانشگاه آزاد بهمن 99

متقاضیان محترم در صورت بروز هر گونه مشکل در ورود به سامانه و مشاهده اطلاعات و یا ورود اطلاعات داوطلبی خود می توانید از سیستم پشتیبانی تلفنی سامانه استفاده کنید به این منظور می توانید به صورت 24 ساعته از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره 9099072952 تماس بگیرید.

 در صورتی که کلمه مردودی در کارنامه شما ملاحظه می شود بدین معناست که شما پذیرفته نشده اید.

توجه توجه : چنانچه در زمان مهر ماه موفق به پذیرش نشده اید می توانید در رشته های بدون آزمون ترم بهمن دانشگاه آزاد اقدام به انتخاب رشته و ثبت نام نمایید. در صورت دارا بودن شرایط سوابق تحصیلی برای انتخاب رشته مورد نظر پذیرفته خواهید شد.

 

 

کلیه داوطلبان گرامی می توانند جهت اطلاع از ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه آزاد و  مشاهده نتایج از طریق سیستم اعلام نتایج دانشگاه آزاد اقدام نمایند و یا با شماره زیر تماس بگیرند

تماس با شماره 9099072952 از کل کشور

تماس با شماره 9092305587 از استان تهران

پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

 

Description: azmoon.net کانال اطلاع رسانیazmoon.net کانال اطلاع رسانی

مطالب مرتبط :

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون پیش دانشگاهی

مامایی بدون کنکور

شرایط رشته پزشکی بدون کنکور

 

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با azmoon.net سیستم اعلام نتایح بدون کنکور اطلاعاتی را به شما عزیزان ارائه نماییم. چنانچه در ورود به سیستم اعلام نتایج پذیرش دانشگاه آزاد دچار مشکل شده اید. دریافت نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد و همچنین راهنمایی در رابطه با نحوه دریافت نتایج بدون کنکور کاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد مطالبی را ارائه نماییم امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. هرگونه سوال را می توانید با استفاده از شماره های زیر به دست آورید.

 

برای دریافت نتایج در سامانه azmoon.net چه اطلاعاتی مورد نیاز است؟

آیا نتایج پذیرش در رشته های با آزمون در سامانه azmoon.net  اعلام می گردد؟

نتایج رشته های بدون کنکور مهر چه زمانی اعلام می شود؟

 

خلاصه مقاله : این مقاله شامل آدرس سامانه اعلام نتایج دانشگاه ازاد بدون کنکور ، اعلام نتایج دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف میباشد و راهنمایی های لازم جهت ثبت نام  و مشاهده نتایج دانشگاه آزاد ارائه شده. متقاضیان عزیزی که قصد ثبت نام در دانشگاه ازاد بدون کنکور را دارند توجه داشته باشند که زمان ثبت نام را از دست ندهند چرا که ثبت نام به صورت اینترنتی بوده و در صورت بسته شدن اسمانه هر گونه اقدام به صورت حضوری بی پاسخ خواهد بود .

 منبع : irantahsil

یک شنبه 22 دی 1398  12:11 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها