0

سامانه ثبت نام آزمون نظام مهندسی 99

 
edumoshaver
edumoshaver
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1398 
تعداد پست ها : 321
محل سکونت : تهران

سامانه ثبت نام آزمون نظام مهندسی 99

سامانه ثبت نام آزمون نظام مهندسی 99

ثبت نام آزمون نظام مهندسی اغازشد. متقاضیانی  که قصد ثبت نام در آزمون نظام مهندسی 99 را دارند میتوانند با ورود به سامانه اقدام به ثبت نام نمایند. ثبت نام در آزمون نظام مهندسی دارای شرایط و ضوابطی میباشد که با دانلود دفترچه و مطالعه ان از این شرایط مطلع شوید و در صورت دارا بودن شرایط اقدام به ثبت نام نمایید.

سامانه ثبت نام آزمون نظام مهندسی 98-99 – inbr.ir

آزمون نظام مهندسی 98 مهم ترین رویداد سال 98 برای مهندسین و دانشجویان رشته های فنی مهندسی می باشد که پیرو اطلاعیه سایت ثبت نام آزمون نظام مهندسی 98 www.inbr.ir جزئیات مهمی از این آزمون مطرح خواهیم کرد.

inbr.ir سامانه ثبت نام در آزمون نظام مهندسی است که از جانب سازمان نظام مهندسی کشور در اختیار تمامی متقاضیان ثبت نام آزمون نظام مهندسی ساختمان قرار گرفته است شایان ذکر است همان طور که مستحضر هستید مراحل اولیه ثبت نام در آزمون نظام مهندسی ساختمان چند سالی است صرفا به صورت اینترنتی از درگاه معرفی شده سازمان نظام مهندسی کشور به نشانی www inbr.ir انجام می پذیرد لذا هر گونه مراجعه حضوری متقاضیان محترم به این سازمان بی پاسخ خواهد بود.

inbr.ir تنها مرجع دریافت اطلاعات صحیح و موسخ جهت ثبت نام و شرایط ثبت نام در آزمون نظام مهندسی 99 خواهد بود لذا متقاضیان محترم حتما جهت به روز بودن اطلاعات خود در زمینه آزمون نظام مهندسی و جزئیات آن اخبار ما را از سامانه ثبت نام آزمون نظام مهندسی 99 inbr.ir دنبال نمایند شایان ذکر است کلیه متقاضیان محترم جهت اطلاع از آخرین جزئیات شرایط ثبت نام در آزمون های نظام مهندسی – دریافت نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی – اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی 98 و … از سراسر کشور با سامانه مشاوره تلفنی نظام مهندسی ایران تحصیل تماس بگیرند 9099072952 تماس از سراسر کشور 9092305587 تماس از استان تهران پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب.

 

تمامی شرایط و ضوابط جدید شرکت در آزمون نظام مهندسی در سامانه inbr.ir سازمان نظام مهندسی کشور موجود می باشد

 

زیر گروه های آزمون نظام مهندسی 99 – inbr.ir

به اطلاع تمامی متقاضیان شرکت در آرمون نظام مهندسی 99 می رسانیم مطابق روال گذشته و اعلامات سایت ثبت نام آزمون نظام مهندسی 99 inbr.ir آزمون نظام مهندسی 99 در هفت شاخه اصلی عمران – معماری – نقشه برداری – شهر سازی – ترافیک – تاسیسات برقی و تاسیسات مکانیکی برگزار خواهد شد.

پیرو اطلاعیه های مندرج در سامانه inbr.ir هر یک از متقاضیان جهت شرکت در آزمون می بایست شرایط شرکت در آزمون شاخه مربوطه را داشته باشند در غیر این صورت پذیرش وی حتی در صورت قبولی در آزمون ملغی تلقی خواهد شد لذا داوطلبان شرکت در آزمون حتما قبل از اقدام جهت ثبت نام قوانین و شرایط شرکت در آزمون نظام مهندسی را از سایت ثبت نام آزمون نظام مهندسی 99 www.inbr.ir مطالعه نمایند و یا از طریق مشاوره تلفنی آزمون نظام مهندسی با شماره های مذکور تماس حاصل نمایند.

شایان ذکر است مهندسین گرامی تا در آزمون نظام مهندسی حد نصاب قبولی را کسب ننمایند نمی توانند به صورت رسمی در حرفه مهندسی مشغول به کار شوند از سوی دیگر آزمون نظام مهندسی سالانه دو نوبت برگزار می گردد و با توجه به خیل عظیم دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های فنی مهندسی رقابت در قبولی در این آزمون بسیار سخت و سنگین خواهد بود لذا در راستای ارائه خدمات و تسهیل در روند قبولی داوطلبان مرکز ایران تحصیل از طریق مشاوره تلفنی نظام مهندسی آماده ارائه خدمات به متقاضیان می باشد.

 

شرایط شرکت در آزمون نظام مهندسی 99 به تفکیک رشته – inbr.ir

شرکت در آزمون نظام مهندسی 99 مستلزم رعایت تمامی قوانین و ضوابط مندرج در سایت ثبت نام آزمون نظام مهندسی INBR.IR می باشد که به برخی شرایط و ضوابط شرکت در آزمون در این اطلاعیه اشاره می کنیم :

آزمون نظام مهندسی عمران 99 – inbr.ir

شرکت در آزمون نظام مهندسی عمران 99 مستلزم داشتن شرایط عمومی شرکت در آزمون های رسمی جمهوری اسلامی ایران می باشد پس از آن باید بگوییم اگر داوطلب قصد شرکت در آزمون نظام مهندسی عمران را با مدرک کارشناسی داشته باشد می بایست حداقل پس از اخد مدرک کارشناسی خود سه سال به صورت حرفه ای در یکی از شاخه های مرتبط با آزمون و مدرک تحصیلی خود سابقه کار داشته باشد.

از جمله رشته هایی که دانش آموختگان این رشته های حق شرکت در آزمون نظام مهندسی عمران را خواهند داشت رشته های مهندسی عمران زیر گروه آب – عمران زیر گروه خط و ابنیه – عمران زیر گروه راهسازی – عمران زیر گروه عمران روستایی – عمران زیر گروه ساختمان سازی و عمران – عمران می باشد که در سامانه inbr.ir ثبت گردیده.

 

مطابق اعلام inbr.ir حداقل سابقه کاری مورد نیاز جهت آزمون نظام مهندسی برای دارندگان مدرک ارشد و دکتری به تریتب 2 و 1 سال است

 

آزمون نظام مهندسی شهرسازی 99 – inbr.ir

داوطبانی که قصد اخد پروانه شهرسازی دارند نیز می بایست دارای شرایط عمومی شرکت در آزمون های سراسری کشوری را باشند و همچنین دانش آموخته یکی از رشته های شهرسازی – کارشناسی ارشد محیط زیست یا برنامه ریزی ریزی محیط – مهندسی محیط شهرسازی – طراحی فضای سبز و محوطه سازی و همچنین رشته شهرسازی زیر گروه طراحی شهری باشند جهت اطلاع از دیگر شرایط تکمیلی با مرکز تماس بگیرید.

 

آزمون نظام مهندسی معماری 99 – inbr.ir

یکی دیگر از زیر گروه هایی که سازمان نظام مهندسی در راستای ارائه محوز قانونی به تحصیل کردگان این گروه آزمون برگزار می نماید گروه معماری است ، شرایط شرکت در آزمون معماری سازمان نظام مهندسی همانند دیگر آزمون های سراسری کشور می باشد با این تفاوت که تمامی داوطلبانی که قصد شرکت در این زیر گروه را دارند می بایست در یکی از رشته های دانشگاهی معماری سنتی – مهندسی معماری – دبیری معماری و معماری زیر گروه مرمت بناهای تاریخی باشد.

 

آزمون نظام مهندسی تاسیسات مکانیکی 99 – inbr.ir

از دیگر زیر گروه های پرطرفدار آزمون نظام مهندسی که در امور عمران و ساختمان سازی نیز کاربرد قراوان دارد زیر گروه مکانیک یا تاسیسات مکانیکی است شرکت در آزمون نظام مهندسی مکانیک نیز مطابق اعلامات سامانه www.inbr.ir مستلزم دانش آموخته بودن در یکی از رشته های مهندسی مکانیک – مهندسی مکانیک طراحی و جامدات – مهندسی مکانیک حرارت و سیالات – مدرک معادل لیسانس مکانیک حرارت و سیالات یا مدرک دبیری فنی مکانیک حرارت و سیالات علاوه بر داشتن شرایط عمومی شرکت در آزمون های سراسری کشور خواهد بود.

 

آزمون نظام مهندسی برق یا تاسیسات برقی 99 – inbr.ir

آزمون نظام مهندسی در زیر گروه برق یا تاسیسات برقی نیز بسیار متقاضی دارد و درآمد مهندسان این زیر گروه نیز قابل توجه است شایان ذکر است شرکت در آزمون نظام مهندسی برق 98 مستلزم رعایت شرایط شرکت در آزمون های سراسری می باشد از دیگر شروط شرکت در آزمون این زیر گروه داشتن مدرک کارشناسی مهندسی برق – مهندسی برق ابزار دقیق – مهندسی برق مخابرات – مهندسی برق کنترل – دبیری فنی برق قدرت یا مدرک معادل لیسانس برق قدرت خواهد بود.

 

آزمون نظام مهندسی ترافیک و نقشه برداری 99 – inbr.ir

اخذ مدرک معتبر فعالیت در زمینه ترفیک و نقشه برداری تنها از راه شرکت در آزمون نظام مهندسی این رشته های می باشد ، متقاضیان شرکت در آزمون نظام مهندسی این زیر گروه ها نیز مستلزم اخذ مدرک کارشناسی مهندسی نقشه برداری یا معادل آن برای آزمون نقشه برداری و مدرک معادل لیسانس مهندسی ترافیک یا مدرک راه و ترابری برای آزمون نظام مهندسی ترافیک خواهد بود شایان ذکر است شرکت در آزمون تمامی زیر گروه های نظام مهندسی مطابق اعلامات سامانه inbr.ir مستلزم داشتن شرایط شرکت در آزمون های سراسری کشور می باشد.

 

نکته مهم : شرکت در آزمون نظام مهندسی 99 پیرو اطلاعیه سامانه inbr.ir مستلزم داشتن مدرک نظام وظیفه برای متقاضیان آقا نخواهد بود.

 

جهت اطلاع از جزئیات بیشتر مربوط به نحوه ثبت نام آزمون نظام مهندسی از سامانه inbr.ir – اطلاع از زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی 99 و دریافت نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی عمران با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور – 9092305587 تماس از استان تهران پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب

 

کانال اطلاع رسانی سامانه ثبت نام آزمون نظام مهندسی 99

 

مطالب مرتبط :

روش تست زنی آزمون نظام مهندسی

چگونه در آزمون نظام مهندسی قبول شویم

پذیرش ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد

نرخ شهریه دانشگاه آزاد

بهترین منابع آزمون نظام مهندسی برق 99

کلید سوالات نظام مهندسی 99

منابع آزمون نظام مهندسی معماری

هزینه ثبت نام آزمون نظام مهندسی 99

رشته های ارشد بدون کنکور

منابع مکانیک نظام مهندسی

سایت ثبت نام آزمون نظام مهندسی

سامانه ثبت نام آزمون نظام مهندسی 99

inbr.ir

 خلاصه مقاله : در این مقاله قصد داشتیم تا شما را با نحوه ثبت نام در ازمون نظام مهندسی آشنا کنیم و راهنمایی های لازم را در این زمینه ارائه دهیم. متقاضیانی که قصد ثبت نام دارند توجه داشته باشند که زمان ثبت نام را از دست ندهند چراکه ثبت نام به صورت اینترنتی بوده و در صورت بسته شدن سامانه هر گونه اقدام به صورت حضوری بی پاسخ خواهد بود .

 منبع : irantahsil

یک شنبه 22 دی 1398  11:17 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها