0

سامانه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

 
edumoshaver
edumoshaver
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1398 
تعداد پست ها : 321
محل سکونت : تهران

سامانه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

سامانه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

سامانه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم برای داوطلبینی که قصد تحصیل در رشته های بدون کنکور آزاد  را دارند فعال شده است. داوطلبین عزیز میتوانید در مقاطع مختلف کاردانی و کارشناسی  و همچنین کارشناسی ارشد اقدام به ثبت نام نمایید. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق سامنه بوده و دارای شرایط و ضوابطی میباشد که شما میتوانید با دانلود دفترچه و مطالعه آن از این شرایط مطلع شوید و در صورت دارا بودن شرایط اقدام به ثبت نام نمایید.

سامانه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ورود متقاضیان ثبت نام بدون آزمون امسال بر خلاف گمانه زنی های که درباره لغو پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد بود کلید خورد و تمامی متقاضیان ورود به رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی از امروز اول مهر ماه 98 لغایت اواسط بهمن ماه 98 می توانند با ورود به سامانه azmoon.iau.ac.ir و یا تماس از تلفن ثابت سراسر کشور با شماره تماس 9099072952 و از استان تهران با شماره 9092305587 ثبت نام خود را برای ورود به رشته مد نظر خود جهت ترم بهمن 98 نهایی کنند.

 

کلیه دانشجویان جدید الورود جهت تکمیل ثبت نام و دریافت شماره دانشجویی با شماره های مرکز ثبت نام تماس حاصل نمایند

 

متقاضیان محترم دقت داشته باشید پذیرش دانشگاه آزاد همچنان مثل سنوات گذشته از سامانه ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.iau.ac.ir انجام می گیرد ضمنا سامانه azmoon.org که ترم های گذشته ثبت نام دانشجویان از این سامانه انجام می گرفت به سامانه مذکور انتقال یافته لذا در این زمینه توجه کافی را داشته باشید.

 

 

 

 

انجام ثبت نام و مشاوره انتخاب رشته تلفنی 24 ساعته سامانه azmoon.iau.ac.ir با تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره 9099072952

 

 

شماره های مرکز ثبت نام و مشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی جهت ثبت نام و اطلاع از لیست رشته های دانشگاه های سراسر کشور :

9099072952 (تماس از سراسر کشور)

9092305587 ( استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

اطلاعیه های سامانه ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد azmoon.iau.ac.ir

سامانه ثبت نام اینترنتی azmoon.iau.ac.ir از ابتدای تیرماه فعالیت خود را در راستای تسهیل امور ثبت نام دانشجویان آغاز نموده و به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمت به دانشجویان محترم می باشد.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در واحد های سراسر کشور در سه مرحله ثبت نام اینترنتی از طریق سامانه azmoon.iau.ac.ir – ثبت نام ده مرحله ای و اسکن و ارسال مدارک و تکمیل ثبت نام حضوری و دریافت کارت دانشجویی می باشد که پذیرش دانشجویان پس از تکمیل هر سه مرحله نهایی خواهد شد.

پذیرش دانشجویان به صورت بدون آزمون در سامانه azmoon.iau.ac.ir در هر سال دو نوبت می باشدثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد و ثبت نام ترم بهمن لذا سامانه در هر سال دو نوبت برای پذیرش متقاضیان فعال خواهد شد.

متقاضیان محترم قبل از ورود به سامانه حتما از خاموش بودن فیلتر شکن سیستم یا تلفن همراه خود مطمئن شوید به دلیل دلایل امنیتی ورود به سامانه ثبت نام دانشگاه آزاد با آی پی خارج از کشور میسر نخواهد بود.

با توجه به سواستفاده هایی که برخی افراد سود جو از سامانه ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد اسلامی نموده اند هنگام ورود به سامانه دقت داشته باشید در قسمت آدرس سایت فقط آدرس سامانه azmoon.iau.ac.ir درج شده باشد لذا عملیات ثبت نام – خرید کارت و… را فقط از سامانه مربوطه پیگیری نمایید.

 

Description: سامانه ویرایش اطلاعات azmoon.iau.ac.irسامانه ویرایش اطلاعات azmoon.iau.ac.ir

 

شرایط ثبت نام متقاضیان در سامانه azmoon.iau.ac.ir

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد :

ثبت نام دانشجویان متقاضی با تمامی مدارک پایه ائم از دیپلم های کاردانش – فنی حرفه ای – نظری و دیپلم چهارساله نظام قدیم و همچنین مدارک پیش دانشگاهی در تمامی رشته های تجربی – انسانی و ریاضی – مدارک کاردانی دانشگاه های علمی کاربردی و آزاد.

پذیرش دانشجویان در سامانه ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد اسلامی در تمامی مقاطع کاردانی – کارشناسی و کارشناسی ارشد بدون کنکور با ارائه مدارک پایه معتبر امکان پذیر خواهد بود که مدارک پایه مد نظر به تفکیک مقطع مطابق اطلاعیه سامانه azmoon.iau.ac.ir در ذیل ذکر شده :

  • پذیرش مقطع کاردانی پیوسته = مدارک دیپلم فنی حرفه ای – هنرستان و کاردانش
  • پذیرش مقطع کاردانی ناپیوسته = مدارک دیپلم نظری و پیش دانشگاهی
  • پذیرش مقطع کارشناسی پیوسته = مدرک پیش دانشگاهی – مدرک دیپلم نظام قدیم 4 ساله – مدرک کارشناسی و بالاتر
  • پذیرش مقطع کارشناسی ناپیوسته = کلیه مدرک کاردانی و مدارک معادل کاردانی

نکته مهم : پذیرش در مقطع کاردانی پیوسته با شرایط ویژه انجام خواهد گرفت یعنی متقاضیان برای انتخاب رشته حتما باید مطابق با مدرک پایه و رشته معادل مدرک پایه در جدول ثبت نام کنند.

از دیگر شرایط مهم برای ثبت نام متقاضیان آقا نداشتن غیبت نظام وظیفه است که دانش آموزانی که بیشتر از یکسال از اخذ مدرک پایه آن ها گذشته باشد حتما می بایست قبل از ثبت نام با شماره 9099072952 تماس گرفته و وضعیت نظام وظیفه خود را مشخص نمایند.

 

 

جهت اطلاع از رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور – شرایط و نحوه پذیرش ارشد بدون کنکور روی لینک کلیک کنید

 

 

شرایط تحصیلی متقاضیان جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98-99

توضیحات رو با یک خبر خوب برای متقاضیان ثبت نام آغاز کنیم! پذیرش بدون کنکور در سامانه azmoon.iau.ac.ir هیچ شرایط سنی ندارد یعنی حتی افراد بالای 60 سال هم می توانند وارد سامانه ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد شده و برای پذیرش اقدام کنند.

مهم ترین تغییری که در پذیرش دانشجویان دانشگاه آزاد از دو ترم گذشته انجام گرفت تغییر در شیوه پذیرش بود که در ترم های گذشته ثبت نام پس از ثبت مشخصات در سامانه azmoon.iau.ac.ir تکمیل میشد و شماره دانشجویی برای متقاضی صادر میشد تغییراتی که در دو ترم اخیر ایجاد شد علاوه بر بحث افزایش شهریه رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بحث پذیرش را هم به شرح زیر مورد تغییر قرارداد:

با تغییرات اعمالی در شیوه پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد مهم ترین ملاک متقاضیان برای پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد سوابق تحصیلی در مدرک پایه ایشان تلقی می شود به طوری که هر متقاضی دارای معدل مدرک پایه بالاتری باشد برای ثبت نام ارجحیت خواهد داشت.

 

 

مشاوره انتخاب رشته سامانه azmoon.iau.ac.ir

Description: انتخاب رشته azmoon.iau.ac.irانتخاب رشته azmoon.iau.ac.ir

 

و اما موضوع انتخاب رشته که مهم ترین موضوع در بحث ورود به دانشگاه آزاد است را بررسی کنیم!

مشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزاد بدون کنکور از بحث های مهم و کاربردی است که سرنوشت شما را برای آینده شغلی و مالیتان تعیین می کند و حتما باید توسط مشاوری زبده که نسبت به بازار کار فعلی کشورمان و همچنین آزمون ها و سوالاتی که بتواند استعداد شغلی شما دانش آموزان و متقاضیان تحصیلات دانشگاهی را بیابد تا به بهترین رشته محل موجود در سامانه azmoon.iau.ac.ir دانشگاه آزاد هدایتتان کند.

مرکز مشاوره سامانه azmoon.iau.ac.ir به صورت 24 ساعته از طریق شماره تماس 9099072952 برای تماس از طریق تلفن ثابت سراسر کشور آماده ارائه خدمات ثبت نام و انتخاب رشته 24 ساعته بواسطه مشاوران مرکز انجام می گیرد.

انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد اهمیت به مراتب بالاتری نسبت به مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری خواهد داشت با توجه به هزینه های بالای دانشگاه آزاد بیشتر به این موضوع پی می بریم.

انتخاب رشته بدون کنکور از بین رشته های بدون کنکور مندرج در سامانه azmoon.iau.ac.ir انتخاب می شود اما باید توجه داشته باشیم که رشته ای که انتخاب می کنیم چه کاربردی در آینده شغلی و مالی شما خواهد داشت؟ به عنوان مثال شاید برای کسی که دوست دارد در رشته اپتومتری بدون کنکور دانشگاه آزاد تحصیل کند پس از بررسی هایی که صورت می گیرد متوجه شویم این رشته زیاد مناسب وی نیست و بهتر است سراغ رشته های دیگری برود.

 

 

جهت اطلاع از شرایط پذیرش پیراپزشکی های بدون آزمون و نحوه ثبت نام رشته هوشبری بدون کنکور روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

رویایت را آزاد انتخاب کن

 

Description: azmoon.iau.ac.ir سامانه اینترنتیazmoon.iau.ac.ir سامانه اینترنتی

 

امروز نوید این موضوع را به شما می دهیم که می توانید بدون اینکه در کنکور و آزمونی شرکت کنید وارد هر کدام از رشته هایی که در کنکور قبول نشده اید شوید.

رشته های بدون کنکور سامانه ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد azmoon.iau.ac.ir با تغییراتی بزرگ رو به رو شد که شما متقاضیان گرامی می توانید جهت ورود به دانشگاه آزاد در هر رشته ای که علاقه دارید وارد شوید.

رشته هایی که در سامانه انتخاب رشته azmoon.iau.ac.ir دانشگاه آزاد قرار گرفت شامل تمامی زیر گروه های ریاضی – تجربی – انسانی و هنر می باشد که در هر زیر گروه تمامی رشته ها پذیرش بدون آزمون خواهند داشت.

 

 

جهت اطلاع از روند پذیرش رشته پزشکی بدون کنکور – زمان و شرایط پذیرش بدون کنکور رشته های پزشکی و پیراپزشکی وارد لینک شوید

 

Description: کانال تلگرام azmoon.iau.ac.irکانال تلگرام azmoon.iau.ac.ir

 

راهنمای گام به گام ثبت نام از طریق سامانه azmoon.iau.ac.ir

گام اول : متقاضیان محترم از نحوه ورود صحیح به سامانه ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد اطمینان پیدا کنند در صورتی که به صورت صحیح وارد سامانه شده باشید با تصویر ابتدای مقاله رو به رو می شوید.

گام دوم : دانلود دفترچه های راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته با ورود به قسمت: سامانه های ثبت نام – دفترچه های راهنما و دانلود دفترچه راهنما

نکته مهممتقاضیان محترم قبل از انجام ثبت نام حتما دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را دانلود کرده و به طور کامل مطالعه و بررسی نمایید.

گام سوم : انتخاب رشته محل بر اساس مندرجات دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و یا تماس با مشاوران انتخاب رشته مرکز 9099072952 از تلفن ثابت.

گام چهارم : خرید کارت اعتباری ثبت نام از سامانه azmoon.iau.ac.ir با توجه به مقطع ثبت نام و دریافت رمز و شناسه ثبت نام.

گام پنجم : ورود اطلاعات کارت اعتباری در سامانه azmoon.iau.ac.ir – قسمت ثبت نام آزمون – قسمت مربوط به مقطع مورد نظر

گام ششم : ورود اطلاعات و مشخصات هویتی متقاضی – ورود کد رشته محل های موجود مطابق مندرجات دفترچه ثبت نام.

گام هفتم : اسکن و کپی مدارک هویتی و تصویر دانشجویان

گام هشتم : دریافت رسید سامانه ثبت نام اینترنتی azmoon.iau.ac.ir به صورت فایل پی دی اف.

گام نهم : متقاضیان پس از تکمیل 8 گام قبلی منتظر اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق سامانه azmoon.net باشند

گام دهم : تکمیل ثبت نام اینترنتی ده مرحله ای دانشگاه آزاد و مراجعه حضوری به واحد قبولی به همراه رسیدی که از سامانه azmoon.iau.ac.ir دریافت نموده اید.

 

 

راهنمای تصویری سامانه ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد – azmoon.iau.ac.ir

با توجه به عدم اطلاع برخی از متقاضیان محترم نسبت به نحوه ثبت نام و انتخاب رشته از طریق سامانه azmoon.iau.ac.ir علاوه بر توضیحاتی که در مقاله داده ایم ویدیو آموزشی نیز برای آموزش کار با سامانه ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد برای شما قرار می دهیم و شما را به دیدن این ویدیو دعوت می کنیم:

نمایشگر ویدیو

00:00

00:52

 

 

مطالب مرتبط :

سامانه نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد

رشته پزشکی بدون کنکور

رشته های پیراپزشکی بدون کنکور

دانشگاه های آزاد دارای رشته پزشکی

سامانه azmoon.iau.ac.ir

سامانه ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد

خلاصه مقاله : در این مقاله قصد داشتیم تاشما را با نحوه ثبت نام در دانشگاه آزاد بدون کنکورآشنا کنیم وراهنمایی های لازم را در این زمینه ارائه دهیم. متقاضیان عزیز توجه داشته باشید که زمان ثبت نام را از دست ندهید چرا که ثبت نام به صورت اینترنتی بوده و در صورت بسته شدن سامانه هر گونه اقدام به صورت حضوری بی پاسخ خواهد بود.

منبع : irantahsil

یک شنبه 22 دی 1398  10:55 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها