0

ثبت نام اعتکاف در حرم رضوی آغاز شد

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 23141
محل سکونت : کرمانشاه

ثبت نام اعتکاف در حرم رضوی آغاز شد

ثبت نام اعتکاف حرم مطهر رضوی آغاز شد

گروه استان‌ها ـ مدیر امور خدمه آستان قدس رضوی گفت: ثبت نام برای شرکت در مراسم اعتکاف حرم مطهر رضوی آغاز شد.با

ثبت نام اعتکاف حرم مطهر رضوی آغاز شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس به نقل از آستان نیوز، محمد توکلی با اعلام جزئیات این خبر اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن ماه پرفیض رجب المرجب، برنامه‌ریزی‌ برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم معنوی اعتکاف در مسجد گوهرشاد و مساجد وابسته به آستان قدس رضوی همزمان با سراسر کشور انجام شده است. 

توکلی افزود: براساس اعلام ستاد اعتکاف آستان قدس رضوی در مشهد مقدس، علاقه‌مندان به شرکت در این مراسم معنوی از 18 دی ماه لغایت 3 بهمن ماه سال جاری فرصت دارند تا برای نام‌نویسی اقدام کنند. 

بیشتر بخوانید
  • حضور بیش از 1300 نفر از دانشگاهیان مشهد در مراسم اعتکاف حرم رضوی

  • امام جمعه تبریز: اعتکاف نماد رویش معنوی انقلاب است

  • برگزاری اعتکاف رمضانیه ویژه مربیان مساجد و مدارس

وی با بیان اینکه برادران متقاضی شرکت در این مراسم باید 15 سال کامل و خواهران نیز 9 سال تمام را داشته باشند، گفت: علاوه بر مسجد گوهرشاد حرم مطهر رضوی، مسجد الرضا(ع) مصلی، مسجد الرضا(ع) خواجه ربیع، مسجد الرضا(ع) احمدآباد، مسجد صدیقی‌ها،  مسجد امام خمینی(ره) و مسجد ملاهاشم نیز از جمله مساجد تحت پوشش آستان قدس رضوی هستند که مراسم اعتکاف در آنها برگزار می‌شود. 

مدیر امور خدمه آستان قدس رضوی همچنین با اشاره به روش‌های ثبت نام اظهار کرد: متقاضیان می‌توانند برای نام‌نویسی عدد 8 را به سامانه پیامکی 300008030 ارسال و یا از سایت ستاد اعتکاف به نشانی www.etekaf.razavi.ir اقدام و فرم ثبت نام را تکمیل کنند. 

توکلی با بیان اینکه علاقمندان به شرکت در این مراسم بایستی تمامی شرایط اعلام‌شده در هنگام ثبت‌نام را مطالعه و رعایت کنند، در غیر این صورت امکان حضور در مراسم را نخواهند داشت، افزود: متقاضیان چنانچه در خصوص ثبت‌نام سؤالی داشته باشند می‌توانند با شماره تلفن‌های 32009091-32009092 با پیش شماره 051 تماس حاصل فرمایند.

جمعه 20 دی 1398  10:16 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها