0

برگزاري جام ولايت بدون تيم‌هاي شاخص هم انتقاد در پي دارد

 
alizarei
alizarei
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1387 
تعداد پست ها : 759
محل سکونت : خراسان رضوی

برگزاري جام ولايت بدون تيم‌هاي شاخص هم انتقاد در پي دارد

سيروس يزداني در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: قبول دارم بايد اين مسابقات را در همان زماني كه براي جام وحدت تعيين كرده بوديم برگزار مي كرديم؛ اما ماجراي غرب آسيا و غيره موجب شد كه آن را به تعويق بياندازيم.
وي تاكيد كرد: خيلي از تيم ها كه در تعطيلات بودند هنوز آمادگي خود را اعلام نكرده اند و ما به آنها تا پايان دي ماه فرصت داده بوديم؛ اما هنوز تيم هاي مورد نظر ما آمادگي خود را اعلام نكرده اند.
مسئول برگزاري مسابقات در پاسخ به اينكه اگر دوباره اين پيكارها را برگزار نكنند مورد انتقادات شديد قرار خواهند گرفت، يادآور شد: مي دانم؛ اما اگر قرار باشد اين همه هزينه را صرف كشورهاي اطراف بكنيم و خبري از قدرت هاي بزرگ كاراته نباشد كه بيشتر مورد انتقاد قرار مي گيريم.
وي تاكيد كرد: بايد زمان مناسبي را براي اين مسابقات در نظر بگيريم. قرار است رقابت هاي جوانان جهان و همه رده هاي سني آسيا سال آينده برگزار شود و بايد جام ولايت را طوري طراحي كنيم كه قبل از اين رويدادها باشد تا تدارك مناسبي براي آن محسوب شود.
يزداني درباره تغيير برنامه مسابقات آسيايي و برگزاري همه رده هاي سني در تيرماه سال بعد گفت: نمي دانم بر چه اساسي آنها تصميم به چنين كاري گرفته اند اما كشورها را به زحمت انداخته اند. ما نيز به دنبال يك برنامه مناسب براي برگزاري پيكارهاي انتخابي تيم ملي هستيم.
وي در پايان از معرفي رئيس سازمان ليگ به زودي خبر داد و گفت: با تعيين مسئول اين بخش زمان و مكان دقيق اين مسابقات هم مشخص خواهد شد.
 

شنبه 25 دی 1389  11:44 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها