0

امکانات اپراتور همراه اول

 
rondbazzz
rondbazzz
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : شهریور 1398 
تعداد پست ها : 50
محل سکونت : tehran

امکانات اپراتور همراه اول

سیم کارت همراه اول از گذشته تا کنون سعی داشته که رضایت مشترکین خود را جلب کند و همواره در پی ارائه ی خدمات بیشتر برای مشترکین خود می باشد.سیم کارت همراه اول در ابتدا با استقبال خوبی از سوی مردم روبرو نشد اما همینکه پوشش شبکه ای آن در سراسر کشور گسترده شد توانست انقلاب بزرگی در عرصه ی ارتباطات کشور ایجاد کند و مشترکین بسیار زیادی را به خود اختصاص دهد. سیم کارت همراه اول پس از اینکه توانست رضایت مشتریان را جلب کند، در پی ارائه ی خدمات بیشتر برای آنها شد که طی سال های اخیر توانسته اقدامات بسیار خوبی در عرصه ی ارائه ی خدمات غیر حضوری انجام دهد و این خدمات باعث جلب رضایت مشتریان شده است.

 ما در این مطلب قصد داریم  درباره ی یکی از خدمات آن  که اپلیکیشن همراه من می باشد صحبت کنیم.

خدمات سیم کارت همراه اول:

اپلیکیشن همراه من یکی از جدیدترین خدمات سیم کارت های همراه اول می باشد که تا به امروز با استقبال بسیار خوبی از سوی مشترکین روبرو شده است، در واقع شما با نصب این اپلیکیشن می توانید اکثر کارهایی که مربوط به سیم کارت خود می باشد را بصورت غیرحضوری انجام دهید و اگر به مشکلی برخوردید با مشاورین همراه اول بصورت غیر حضوری در ارتباط باشید. در زیر به ویژگی و خدمات این اپلیکیشن اشاره خواهیم کرد.

 

خدمات و ویژگی های اپلیکیشن همراه من:

اپلیکیشن همراه من می تواند تمامی خدمات سیم کارت همراه اول را بصورت کامل و غیرحضوری به مشترکین ارائه دهد از جمله ی این خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 

دریافت یک گیگ اینترنت رایگان:

پس از نصب اپلیکیشن همراه من و مشاهده ی اسلاید های نصب و فعالسازی و استفاده از خدمات اپلیکیشن، به شما یگ گیگ اینترنت رایگان تعلق خواهد گرفت که می توانید آن را در مدت زمان محدود استفاده کنید.

 

ردیابی گوشی هنگام به سرقت رفتن:

اگر گوشی شما به سرقت رفت نگران نباشید، شما می توانید با مراجعه به مرکز مخابرات و با استفاده از اپلیکیشن همراه من، موقعیت گوشی خود را پیدا کنید و آن را ردیابی کنید.

 

دریافت ریز مکالمات:

شما با نصب این اپلیکیشن می توانید ریز تمامی مکالمات خود را بصورت غیر حضوری دریافت کنید، برای اینکار تنها کافیست رمز دوم سیم کارت خود را داشته باشید. در گذشته برای دریافت رمز دوم سیم کارت باید به صورت حضوری به امور مشترکین همراه اول مراجعه کرده و پس از ارائه ی مدارک سیم کارت خود،رمز دوم را دریافت می کردید اما با استفاده از این اپلیکیشن شما تنها کافیست پس از پشت سر گذاشتن چند مرحله، با ارسال عکس و کارت ملی خود برای امور مشترکین همراه اول می توانید رمز دوم خود را بصورت غیر حضوری دریافت کنید.

پس از دریافت رمز دوم سیم کارت خود می توانید ریز مکالمات و خلاصه کارکرد را بصورت غیر حضوری دریافت کنید، که در آن ریز تمامی مکالمات، پیام های کوتاه، پیام های تبلیغاتی و مصرف اینترنت برای شما ذکر خواهد شد.

 

خرید شارژ:

در گذشته برای خرید شارژ برای سیمکارت همراه اول خود باید به صورت حضوری این کار را انجام می دادید، اما با استفاده از اپلیکیشن همراه من شما می توانید به صورت غیرحضوری سیم کارت خود را شارژ کنید و 5 درصد نیز تخفیف شارژ بگیرید.

 

خدمات باشگاه فیروزه ای:

باشگاه فیروزه ای شاید یکی از بهترین خدمات همراه اول برای مشترکین باشد، زیرا شما اگر تمامی کارهای مربوط به سیم کارت همراه اول را با سامانه ی *1# انجام دهید، در ازای استفاده از این سامانه به شما با توجه به کاری که انجام داده اید امتیازاتی تعلق خواهد گرفت و در نتیجه تمامی این امتیازها در باشگاه فیروزه ای همراه اول ثبت خواهند شد و شما می توانید با استفاده از این امتیازها، شارژ رایگان ، مکالمه رایگان، خرید بسته های اینترنتی رایگان و… از دیگر خدمات این چنینی برخوردار شوید، البته این نکته را فراموش نکنید که شما باید امتیازهای باشگاه فیروزه ای را، در بخش امتیازگیری، دریافت کنید اگر این کار را انجام ندهید پس از گذشت یک ماه امتیازهای شما دیگر قابل استفاده نخواهندبود.

 

خرید و فعالسازی بسته اینترنت:

خرید و فعالسازی بسته اینترنتی نوترینو و یکی دیگر از خدمات اپلیکیشن همراه من می باشد همانطور که در بالا ذکر شد، شما می توانید ریز مصرف اینترنت خود را به صورت کامل در این اپلیکیشن مشاهده کنید.

  بسته های اینترنتی نوترینو در حالت های مختلفی در اختیار مشترکین قرار گرفته است یعنی شما می توانید از بسته های یک روزه تا چند ماه را با استفاده از این اپلیکیشن با توجه به مقدار مصرف خود خریداری نمایید.

همچنین  یکی دیگر از ویژگی های  بسته های اینترنتی نوترینو  این می باشد که شما می توانید بسته های مدت دار را خریداری کنید که مدت زمان استفاده آنها ساعتی و محدود می باشد،  به عنوان مثال شما می توانید یک بسته ماهانه برای  خود خریداری نمایید و سپس یک بسته برای مدت زمان محدود ،  صبحانه و شبانه خریداری نمایید.

 

 غیر فعال سازی پیامک های تبلیغاتی:

 از دیگر خدمات اپلیکیشن همراه من میتوان به غیر سازی پیامک های تبلیغاتی اشاره کرد تنها کافیست به بخش تنظیمات اپلیکیشن مراجعه کرده و در قسمت غیر فعال سازی پیامک های تبلیغاتی دریافت آنها را مسدود کنید.

 

دریافت تاریخ پرداخت قبوض و خرید شارژ و بسته اینترنتی :

 شما می توانید با مراجعه به بخش خدمات من، تاریخچه پرداخت تمامی قبوض و همچنین خرید بسته های اینترنتی و خرید شارژ را به صورت کامل مشاهده نمایید و همچنین می توانید تمامی جزییات آنها را نیز بطور کامل ببینید.

 

 فعال سازی آوای انتظار:

 یکی دیگر از خدمات سیم کارت همراه اول ، ارائه ی آوای انتظار برای مشترکین خود می باشد،  که در واقع به یکی از بهترین امکانات سیم کارت های اعتباری و دائمی همراه اول تبدیل شده است شما با استفاده از اپلیکیشن همراه من می توانید بیست آوای انتظار که طرفداران  بیشتری نسبت به دیگر آواهای انتظار داشتند را مشاهده نمایید و با توجه به سلیقه خود یکی از آنها را انتخاب کنید.

 

 همانطور که در بالا مشاهده کردید شما می توانید تقریبا از تمامی خدمات مربوط به سیم کارت همراه اول را بصورت غیر حضوری و با استفاده از اپلیکیشن همراه من برخوردار شوید و نیازی نیست که وقت و هزینه ی خود را برای مراجعه ی حضوری هدر دهید. سیم کارت همراه اول همواره در پی ارائه ی خدمات بیشتر به مشترکین و جلب رضایت آنها می باشد.

 

 

منبع: سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز

دوشنبه 9 دی 1398  4:26 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها