0

مدال طلای جشنواره عکاسی جهان برگردن خبرنگار فارس

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 21060
محل سکونت : کرمانشاه

مدال طلای جشنواره عکاسی جهان برگردن خبرنگار فارس

مدال طلای جشنواره‌ عکاسی جهان بر گردن عکاس خبرگزاری فارس

مدال طلای جشنواره عکاسی جهان برگردن خبرنگار فارسعکاس خبرگزاری فارس استان مرکزی موفق به کسب مدال طلای بزرگ‌ترین جشنواره‌ عکاسی جهان شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، رضوان مطهری‌منش عکاس خبرگزاری فارس استان مرکزی موفق به دریافت مدال طلای بخش آزاد جشنواره آساهی شیمبون ژاپن شد.

وی در این اثر خود تصویر پیرزنی را به نمایش گذاشته است که در کلیسای ارمنستان در حال بوسیدن پای حضرت مسیح و آزاد کردن کبوتری است که آن را نذر کرده است.

 جشنواره عکس آساهی شیمبون یکی از بزرگ‌ترین جشنواره‌های عکاسی جهان است که توسط انجمن عکاسی ژاپن، موسسه انتشاراتی آساهی شیمبون اجرا و در شهرهای توکیو، ناگویا، اوزاکا و سایر شهرهای بزرگ ژاپن برگزار می‌گردد.

این رویداد رقابتی هرساله توسط موسسه انتشاراتی آساهی شیمبون و اتحادیه‌ انجمن‌های عکاسی ژاپن در سطح آسیا برگزار می‌شود که طی آن هر سال از بین آثار رسیده ۱۳۰ عکس منتخب برای نمایشگاه و چاپ در کتاب سالانه برمی‌گزیند و سه جایزه‌ ویژه به عکاسان ژاپنی و سه جایزه‌ ویژه‌ دیگر هم به سه عکاس غیرژاپنی اهدا می‌کند.

مطهری‌منش عکاس جوان خبرگزاری فارس استان مرکزی با ارسال عکس خود به این جشنواره موفق به کسب مدال طلا شد.

مدال طلای جشنواره عکاسی جهان برگردن خبرنگار فارس

چاپ 3 اثر در کتاب عکس ائورا با موضوع  زندگی روزمره، راهیابی یک اثر به نمایشگاه عکس گروهی با عنوان مکان آشنا در تهران، راهیابی یک اثر به نمایشگاه گروهی با عنوان مکان آشنا در گالری آسلامازیان کشور ارمنستان، راهیابی یک اثر به سومین دوره اردوی ملی جشنواره عکس زعفران تربت حیدریه، راهیابی یک اثر به سوگواره ملی مهر محرم، راه‌یابی یک اثر و کاندید دریافت جایزه در سوگواره ملی عکس هیات، راهیابی یک اثر و نمایش آثار در جشنواره استانی عکس بسیج، راهیابی یک  اثر به جشنواره ملی عکس خوانسار زمستان، راهیابی 3 اثر به جشنواره استانی عکس حوزه هنری شهر اراک، کسب مقام نخست در جشنواره استانی عکس حوزه هنری  و... بخشی از افتخارات این عکاس جوان است.

دوشنبه 9 دی 1398  7:45 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها