0

مسافربری ایرناستروم

 
behrouz_h
behrouz_h
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1469
محل سکونت : آ.شرقی

مسافربری ایرناستروم

ایرناستروم بعد از گذشته هشت سال به یکی از بزرگترین خطوط هوائی اروپائی تبدیل شد و موفق به افزایش مناسبی در تعداد مسافرین و سرمایه گذاری گردید.
در سال ۱۹۹۴ وقتی ایرناستروم تأسیس شد اولین شرکت هوائی اسپانیا بود. پس از گذشت ۸ سال به بزرگترین شرکت اروپائی تبدیل شد.
این شرکت موفقیت خود را به عنوان بهترین شرکت حمل ونقل اروپائی با دریافت جایزه طلائی انجمن هوائی منطقه اروپا در سال ۲۰۰۲ ۲۰۰۳ به حد کمال رسانید.
اقدامات برنامه ریزی شده در دسامبر ۱۹۹۴ با ناوگانی شامل ۶ هواپیمای ملخ دار که از والنسیا به بیلیائو پرواز می کرد شروع شد.
در تاریخ می ۱۹۹۷ طی یک قرارداد با شرکت ایبریای اسپانیا مقرر شد شرکت هوائی ایبریا تا زمان موفقیت کامل و در حد رقابت با دیگر شرکت های اروپائی با آنها همکاری کند.
پس از آن بود که مقامات هوائی مناطق اسپانیا و اروپای جنوبی ملاحظه کردند که تعداد مسافرین ایرناستروم به طور ثابت از ۲۶۰۰۰ نفر در سال ۱۹۹۵ به ۲۸۰۰۰۰۰ نفر در سال ۲۰۰۱ رسیدند و امسال نیز تعداد آنها به ۳۴۰۰۰۰۰ نفر می رسد.
ایرناستروم به عنوان یکی از پیشرفته ترین ناوگان در اروپا کار می کند. در حال حاضر ناوگان آن ۵۱ فرزند است که امسال به ۵۵ فروند می رسد و این رقم شامل ۳۱ هواپیمای جت و ۲۴ هواپیمای ملخ دار می باشد که این ارقام شامل هواپیماهای CRJ ۲۰۰S و CRJ ۸S و FOKKER ۵۰S می باشد.
ایرناستروم فراتر از مابقی موفقیت هایش؛ به دنبال یک خط مشی تجاری عالی است که این امر سرمایه گذاری بیش از یک میلیون یورو را دربر دارد.
این سرمایه گذاری شامل ۸۵۰ میلیون یورو در بخش ناوگان ۱۰؛ میلیون یورو در آشیانه ها ۱۲؛ میلیون یورو در قطعات ۵؛ میلیون یورو در ساختمان های اداری ۲؛ میلیون یورو در سیستم ها و بیش از ۱۰۰ میلیون یورو در زمینه آموزش و موارد دیگر می باشد.
تقدیرهائی در قالب جوایز از داخل و خارج از مؤسسه حمل ونقل هوائی روانه ایرناستروم شد.
این جوایز شامل جایزه نوا از طرف حکومت محلی والنسیا به خاطر کسب عنوان بهترین شرکت هوائی منطقه در سال ۱۹۹۷ از طرف خطوط هوائی اروپا به عنوان بهترین شرکت هوائی منطقه اروپا در ۲۰۰۰ ۱۹۹۹؛ جایزه برنز از طرف اتحادیه تدارکات پرواز بین المللی در ۱۹۹۸ و جوایز اطاق بازرگانی والنسیا در سال های ۲۰۰۲ و ۲۰۰۱ است.

شنبه 25 دی 1389  10:56 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها