0

شمس: به بلژيك اجازه خودنمايي نمي‌دهيم

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

شمس: به بلژيك اجازه خودنمايي نمي‌دهيم

شمس: به بلژيك اجازه خودنمايي نمي‌دهيم
 

سرمربي تيم ملي فوتسال گفت: در بروکسل يک تساوي و يک شکست را به تيم بلژيک تحميل کرديم و در کشور خودمان به آنها اجازه خودنمايي نمي‌دهيم.


  حسين شمس در آستانه ديدار تيمش با بلژيک اظهار داشت: سال گذشته که به بروکسل رفته بوديم اين کشور را با کسب يک تساوي چهار بر چهار و برد پنج بر صفر ترک کرديم. حالا که در کشور خودمان رودرروي اين تيم قرار مي‌گيريم به آنها اجازه خودنمايي نمي‌دهيم. به ويژه اينکه ما تيم چهارم رنکينگ فيفا هستيم و فقط به برد فکر مي‌کنيم.
وي در مورد اين تيم اروپايي تصريح کرد: بلژيک يکي از 16 تيم نهايي جام ملت‌هاي اروپايي سال گذشته است که در زمينه فوتسال از قدمت خوبي برخوردار است. سال گذشته هدايت اين تيم را يکي از مدرسان‌شان به عهده داشت در حالي که حالا سرمربي‌شان تغيير کرده و آنها با چهره جديد رودرروي ما قرار مي‌گيرند. بلژيک در واقع يک تيم چند مليتي است که از بازيکنان مراکش،‌ مصر و ... سود مي‌برد.
سرمربي تيم ملي فوتسال در مورد ترکيب تيم ايران در اين مسابقه گفت: ما هم چند مهره جديد در ترکيب خود داريم که مورد آزمايش قرار مي‌گيرند. مثلا هادي بافنده از ارژن فارس و قدرت بهادري از فيروزصفه براي اولين بار به تيم ملي دعوت شده‌اند. در ديدار با بلژيک و اوکراين که ماه آينده برگزار مي‌شود، نفرات مختلفي را محک خواهيم زد که از بين آنها 15 بازيکن ديدار با برزيل را انتخاب کنيم. مي‌خواهيم قدرت واقعي فوتسال ايران را اسفند ماه برابر قهرمان دنيا به نمايش بگذاريم.
ايران و بلژيک يکشنبه و سه‌شنبه هفته جاري در شهر يزد دو ديدار دوستانه برگزار مي‌کنند.

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

شنبه 25 دی 1389  10:37 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها