0

طالع متولدين فروردين ماه = برج حمل سال گوسفند

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

طالع متولدين فروردين ماه = برج حمل سال گوسفند

طالع مشترک :
لجباز، يکدنده، اهل دعوا و مرافعه است، در حسودي در دنيا همتا ندارد. وقتي عاشق مي شود آدم ديگري مي شود. عشق وافري به طرد واضعين و مجريان قوانين دارد. در تمام مسائلش حتي يک دقيقه وقت خود را تلف نمي کند.
طالع مرد :
براي جلب توجه مرد متولد فروردين ماه، به هيچ وجه من الوجوه نبايد از تحريک حس حسادتش استفاده بشود، يک کلمه و يا حتي نگاه گرم شما به مرد ديگري مي تواند او را براي هميشه از شما سرد کند ( ولو اينکه جسمش به علل مختلف در خانه باقي بماند) او مي خواهد که در هر مورد جلوتر و برتر از ديگران باشد و اين حالت شامل حال قلب شما نيز مي گردد متولد برج فروردين داراي حس مالکيت و حسادت فوق العاده شديدي است در اين مورد فقط متولدين ماه اسد(مرداد) عکس العمل شديدتري از او نشان مي دهند و شايد به همين دليل هم باشد که او تا از کسي صد در صد اطمينان نداشته باشد عاشقش نمي شود. زن يک مرد متولد فروردين ماه بايد به اين حقيقت گردن بگذارد که گرم گرفتن شوهرش با زنان ديگر، مجاز و بدون تزوير و رياست.
طالع زن :
زن متولد برج گوسفند به علت خوش بيني زياد هميشه معتقدات که تيره روزيها و ناکاميها سرانجام روزي برطرف مي شود و آفتاب هميشه زير ابر نمي ماند و به علت داشتن يک چنين طرز تفکري است که به معجزه هم اعتقاد دارد و معجزه هم براي کساني که به آن اعتقاد دارند رخ مي دهد. اين خانم در کارهاي خود خيلي عجول است و در نتيجه چه بسيارند دفعاتي که اين عجله برايش اشکالاتي به وجود مي آورد اما او تا اولين تارهاي خاکستري رنگ در لابه لاي موهايش پيدا نشده متنبه نمي گردد، به نصيحت کمتر گوش مي دهد و مشهور است که هر چيزي را بايد ياد بگيرد. به غرور خود سخت پايبندي نشان مي دهد و اعتقادش بر اين است که شکسته شدن غرور پايان زندگي است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

شنبه 25 دی 1389  10:06 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها