0

سونگ یونگ: به نفع ایران و کره جنوبی نیست که با یکدیگر بازی کنند

 
alizarei
alizarei
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1387 
تعداد پست ها : 759
محل سکونت : خراسان رضوی

سونگ یونگ: به نفع ایران و کره جنوبی نیست که با یکدیگر بازی کنند

بازیکن تیم ملی فوتبال کره جنوبی گفت: با توجه به اینکه دو تیم ایران و کره جنوبی شانس قهرمانی دارند به نفع دو تیم نیست که در مرحله حذفی با یکدیگر بازی کنند.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به دوحه قطر، "سونگ یونگ کی" بازیکن شماره 16 تیم ملی کره جنوبی پس از تساوی عصر جمعه تیم های ملی فوتبال کره جنوبی و استرالیا در گفتگو با خبرنگاران ضمن بیان این مطلب به دیدار برابر استرالیا اشاره کرد و گفت: از نحوه عملکرد بازیکنان و هم تیمی هایم راضی هستم اما نتیجه برای ما راضی کننده نبود.

وی ادامه داد: ما گل اول بازی را وارد دروازه حریف کرده بودیم و اگر کمی با دقت تر کار می کردیم می توانستیم با حفظ همین برتری به سه امتیاز بازی دست پیدا کنیم. با این حال به خاطر این که گل مساوی را دریافت کردیم از نتیجه راضی نیستیم و باید برنده این بازی می شدیم.

بازیکن تیم ملی فوتبال کره جنوبی در مورد احتمال رویارویی ایران و کره در مرحله حذفی رقابتهای جام ملت های آسیا گفت: با توجه به اینکه ایران و کره جنوبی از مدعیان قهرمانی در این دوره از رقابتها هستند، به نفع هیچکدام نیست که در این مرحله به مصاف هم بروند.

وی در پایان گفت: با این حال اگر در این مرحل با ایران روبرو شویم تمام تلاشمان را خواهیم کرد که به پیروزی برسیم و خود را تا مراحل بالاتر نیز بکشانیم. تمرکز اصلی ما فعلا روی دیدار سوم در مرحله مقدماتی است و بعد از آن در مورد حریفان فکر می کنیم.

دیدار تیم های ملی فوتبال استرالیا و کره جنوبی در مرحله مقدماتی رقابتهای جام ملت های آسیا از گروه سوم عصر جمعه در ورزشگاه الغرافه با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

شنبه 25 دی 1389  9:56 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها