0

بن همام: قطر مي تواند به تنهايي ميزبان جام جهاني باشد

 
alizarei
alizarei
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1387 
تعداد پست ها : 759
محل سکونت : خراسان رضوی

بن همام: قطر مي تواند به تنهايي ميزبان جام جهاني باشد

به گزارش فاكس ساكر، ايده مشاركت كشورهاي حاشيه خليج فارس در برگزاري جام جهاني 2022را ميشل پلاتيني رييس يوفا به طور رسمي مطرح كرد ولي بن همام نشان داد كه تمايلي به اين ايده ندارد.
سپ بلاتر رييس فيفا هم گفته است كه مسابقات جام جهاني 2022 بايد به زمستان موكول شود تا تماشاچيان و بازيكنان با گرماي طاقت فرسا روبرو نشوند با اين حال بن همام اين ايده را رد مي كند.
بن همام گفت: باور من اين است كه قطر مي تواند به تنهايي ميزبان جام جهاني باشد و شرايط را به نحو احسن سازماندهي كند.
وي افزود: واقعا نمي فهمم پيشنهاد مشاركت كشورهاي خليج فارس در ميزباني جام جهاني و يا تغيير زمان آن از ژوئيه به ژانويه براي چيست.اين پيشنهاد واقعا ناپخته و اين اظهارنظر ها بي اساس و بي پايه است.
در صورتي كه جام جهاني 2022 در فصل زمستان برگزار شود برنامه بسياري از ليگ هاي كشورهاي اروپايي بايد تغيير كند و شايد تعطيلات نيم فصل برخي از آ‌نها تا دوماه به طول بينجامد.
رييس كنفدراسيون فوتبال آسيا گفت كه شرايط باشگاه هاي اروپايي را درك مي كند و مي داند كه فوتبال در آن كشورها با بازرگاني، مسايل مالي و رسانه ها آميخته است.
وي صحبت از تغيير زمان برگزاري جام جهاني 2022 و در نتيجه برنامه مسابقات اروپا را غيرمنصفانه خواند و گفت بدون مشورت و يا تاييد همه كشورها نبايد اين ايده مطرح شود.
مخالفت با ميزباني قطر در جام جهاني 2022 توجه محافل ورزشي و رسانه را به رقابت بن همام با بلاتر براي رياست فيفا در سال جاري معطوف كرده است.
بن همام در پاسخ به سوالي در خصوص هر گونه امكان رقابت با بلاتر گفت :‌ در اين مورد هيچ نظري ندارم.
 

شنبه 25 دی 1389  9:54 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها