0

پارک جي سونگ: مقابل استراليا بدشانس بوديم

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

پارک جي سونگ: مقابل استراليا بدشانس بوديم

پارک جي سونگ: مقابل استراليا بدشانس بوديم
 

کاپيتان تيم ملي فوتبال کره جنوبي با بيان اينکه تيمش در ديدار برابر استراليا بدشانس بود گفت: براي کسب سه امتياز اين ديدار به زمين رفته بوديم اما موفق به کسب آن نشديم.


  " پارک جی سونگ " که پس از تساوی یک بر یک عصر جمعه تیمش برابر استرالیا با خبرنگاران گفتگو می کرد ضمن بیان این مطلب افزود: ما در نیمه اول موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتیم اما بدشانس بودیم و نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه نام حریفان خیلی برایشان مهم نیست افزود: در دیدار برابر استرالیا برای کسب هر سه امتیاز به زمین رفتیم اما بدشانسی و استفاده نکردن از موقعیت ها باعث شد نتوانیم به خواسته مان برسیم و به یک امتیاز قناعت کردیم.

 

بازیکن تیم فوتبال منچستریونایتد انگلیس در مورد احتمال رویارویی تیم ملی فوتبال کره جنوبی با ایران در مرحله بعدی رقابتهای جام ملت های آسیا گفت: تاریخ نشان داده است که بازیهای ایران و کره جنوبی همیشه زیبا و جذاب بوده است و این بار هم تصور می کنم اگر دو تیم با یکدیگر روبرو شوند شاهد بازی زیبایی خواهیم بود.

جی سونگ خاطرنشان کرد: اگر دوباره با ایران بازی کنیم تمام تلاشمان را می کنیم که بازی خوبی را ارائه دهیم و در آن بازی به پیروزی برسیم. در حال حاضر تمرکزمان روی تیم هند است و امیدوارم بتوانیم در گام آخر برابر این تیم به یپروزی برسیم.

دیدار تیم های ملی فوتبال کره جنوبی و استرالیا در مرحله گروهی رقابتهای جام ملت های آسیا در گروه سوم عصر روز جمعه در ورزشگاه الغرافه با تساوی یک بر یک به پایان رسید که پارک جی سونگ به عنوان بهترین بازیکن این دیدار انتخاب شد.
 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

شنبه 25 دی 1389  8:53 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها