0

باقري: كره‌شمالي هميشه دردسرساز بوده است

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

باقري: كره‌شمالي هميشه دردسرساز بوده است


باقري: كره‌شمالي هميشه دردسرساز بوده است
 

مشاور سرمربي تيم‌ ملي گفت: کره‌شمالي هميشه براي فوتبال ايران دردسرساز بوده است.


 کريم باقري در مورد شرايط تيم ملي عنوان کرد: خوشبختانه همه چيز خوب پيش مي‌رود. بازي نخست که خيلي حساس بود را به خوبي پشت سر گذاشتيم و پيروز شديم. پس از بازي با عراق تمرينات خوبي انجام داديم و نقاط ضعفي که در اين ديدار داشتيم را به بازيکنان گوشزد کرديم.
 مشاور سرمربي تيم ملي تاکيد کرد: بازيکنان بايد از فضاي بازي با عراق بيرون بيايند و تنها به پيروزي مقابل کره‌شمالي در ديدار فردا فکر کنند. اين تيم هميشه براي فوتبال ايران درد سرساز بوده است، اما مطمئنم بازيکنان قدر اين تورنمنت را مي‌دانند و موفق خواهند بود.
 باقري در مورد اينکه شايعه شده بود، اختلافاتي بين بازيکنان و کادرفني وجود دارد، تاکيد کرد: اصلاً اين طور نيست. شما در بازي با عراق ديديد که همه بازيکنان و کادرفني پس از پيروزي يکدل و خوشحال بودند و مشکلي وجود نداشت. همه بايد اين طور فکر کنند که تنها براي ايران مي‌جنگند و براي سربلندي ايران تلاش کنند.

 وي در مورد تيم هاي صعود کننده از گروه ايران گفت: خيلي سخت است که از حالا تيمي را صعود کننده بدانيم. همه تيم‌ها براي صعود مي‌جنگندند و در گروه ما هم اگر عراق شکست خورد، نبايد اين تيم را بدون شانس تلقي کنيم.
 وي در مورد سرما خوردگي برخي بازيکنان گفت: اين موضوع طبيعي است و در اين شراط آب و هوايي بيماري هم بيشتر مي‌شود. در مجموع مشکل خاصي نيست و پزشکان در اختيار ملي‌پوشان هستند.
 کاپيتان سابق تيم ملي در مورد ارزيابي‌اش از جام پانزدهم گفت: چند تيم مانند اردن، سوريه و ازبکستان نتايج خوبي کسب کردند که هيچ کس فکر آن را نمي‌کرد، اما فوتبال است و اتفاقات آن را نمي‌شود پيش بيني کرد.

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

شنبه 25 دی 1389  8:41 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها