0

مورينيو: بنزما در خدمت تيم است ،رونالدو ديوانه گلزني

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

مورينيو: بنزما در خدمت تيم است ،رونالدو ديوانه گلزني

مورينيو: بنزما در خدمت تيم است ،رونالدو ديوانه گلزني
 

اگر کسي بخواهد از داوري گله کند ما هستيم ،گل اتلتيکو آفسايد بود و بعد از آن نزديک بود که آگرو يک گل کاملا هند را به ثمر برساند .


 خوزه مورينيو پس از بازي با اتلتيکو ، در کنفرانس مطبوعاتي در مورد خريد مهاجم و همچنين داوري صحبت کرد . "اين که مهاجم مي خواهيم به اين دليل نيست که بنزما را دوست نداريم ، اصلا ربطي به او ندارد . کريم سختکوش تر از هميشه است ، به خصوص در امور تدافعي . او بازيکن خودخواهي نيست و در خدمت تيم است ، فقط عطش گلزني خود را از دست داده است . "
 به گزارش مرجع خبری رئال او ادامه داد: "مثلا رونالدو يک بازيکن تشنه گلزني است . بنزما بازيکن بزرگي است . وقتي والدانو گفت که مي خواهند مهاجم بخرند ، به اين خاطر بود که ما فقط کريم را داريم و هيچ جايگزيني براي او وجود ندارد . از اين قضيه استقبال خواهيم کرد چرا که به آن نياز داريم . وقتي به نيمکت نگاه مي کنيم فقط هافبک ها و مدافعان را مي بينم و مهاجم ندارم . خريد مهاجم براي ما مهم است . اگر در داشته هايمان تغيير ايجاد شود ، مفيد خواهد بود . "
 مورینیو درباره داوری بازی گفت‌: "اگر کسي بخواهد از داوري گله کند ما هستيم . گل اتلتيکو آفسايد بود و بعد از آن نزديک بود که آگرو يک گل کاملا هند را به ثمر برساند . در هر دو حرکت دو کمک داور اشتباه کردند . داور بسيار خوبي بود . فقط چنين داورهايي مي توانند چنين بازيهاي برخوردي را قضاوت کنند . داوري بسيار خوب بود و آن را دوست داشتم . اميدوارم هر هفته داور ما باشد ."
  مورینیو درباره تغییرات ترکیب تیمش میز چنین گفت :"چاره اي به جز استفاده از همين بازيکنان ندارم . اگر کريستيانو يا دي ماريا را روي نيمکت بگذارم ، هيچ بازيکن مشابهي ندارم که جاي آنها در ترکيب بگذارم .  استفاده از سيستم چرخشي زيباست اما موفقيت در ليگ ، چمپيونزليگ و جام حذفي نيز مهم است . اما اين هم بد نيست چرا که از نظر روحي و رواني تيم آماده خواهد بود ."
 جمله پایانی مورینیو هم در تمجید از اوزیل ستاره دیشب بود: "اوزيل توانايي هاي بي نظيري دارد و بازيکني است که کاملا در خدمت تيم است ."

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

شنبه 25 دی 1389  8:38 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها