0

زاکروني: بازي با سوريه دشوار نبود، ما با ده‌نفره شدن هم مشکلي نداشتيم

hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154

آلبرتو زاکروني، مربي ژاپن حس مي‌کند عملکرد تيمش در جريان پيروزي دو بر يک مقابل سوريه در روز سه‌شنبه نشان مي‌دهد آنها مي‌توانند تا مراحل بالاي جام ملت‌هاي آسيا پيش بروند.

ژاپنی‌ها مشتاقانه به دنبال سه امتیاز دیدار بودند. آنها در بازی اول مقابل اردن توانسته بودند در آخرین لحظات به تساوی برسند و مقابل سوریه هم در دقیقه 35 گل زدند. اما ایجی کاواشیما، دروازه‌بانشان در دقیقه 75 به دلیل خطای پنالتی اخراج شد و سوریه هم گل تساوی را زد. با این حال ژاپن به پیش تاخت و با پنالتی دیگری گل برتری خود را به ثمر رساند.

زاکرونی گفت: «این دیدار برای ما بسیار دشوار نبود. ما در نیمه اول گل زدیم و این تعیین‌کننده بود چون بازی کاملا یک‌طرفه بود. حتی هنگامی که ده‌نفره شدیم هم طوری بازی کردیم که انگار یازده‌نفره هستیم.

نتیجه مقابل سوریه منصفانه بود و حس می‌کنم ژاپن پتانسیل آن را دارد که در جام ملت‌های آسیا به مراحل بالا برسد. من منتظر دیدن پیشرفت بیشتر تیم هستم.»

یکی از مشکلات بزرگ ژاپن مقابل اردن، نداشتن برندگی در یک‌سوم پایانی بود.

آنها مقابل سوریه خطرنک‌تر به نظر می‌رسیدند.

زاکرونی افزود: «بسیار عالی بازی کردیم و بسیار راضی هستم. سوریه اولین بازی‌اش را برده بود و در شتاب خوبی قرار داشت اما مقابل ما بسیار دفاعی بازی کرد.

به خوبی از پس آنها برآمدیم و توپ را خیلی عالی به گردش درآوردیم و انواع مختلفی از بازی تهاجمی را به نمایش گذاشتیم.

نگران اوضاع فیزیکی بازیکنان بودم اما ما داریم در این زمینه هم بهتر می‌شویم.»

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

شنبه 25 دی 1389  8:37 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها