0

تساوي استراليا و کره جنوبي

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

تساوي استراليا و کره جنوبي

تساوي استراليا و کره جنوبي
 

جدال تيم‌هاي کره جنوبي و استراليا در چارچوب مرحله گروهي مسابقات فوتبال جام ملت‌هاي 2011 آسيا با نتيجه تساوي به اتمام رسيد تا سرنوشت گروه C رقابت‌ها نيز در روز پاياني اين مرحله مشخص شود.


روز هشتم از مرحله گروهی مسابقات فوتبال جام ملت‌های 2011 آسیا از ساعت 16:45 امروز جمعه با رویارویی تیم‌های استرالیا و کره جنوبی آغاز شد.

این دیدار که از گروه C مسابقات فوتبال جام ملت‌های 2011 آسیا و در ورزشگاه ثانی بن جاسم (الغرافه) شهر دوحه برگزار شد در پایان به نتیجه تساوی یک بریک انجامید.

در این بازی ابتدا تیم ملی کره جنوبی با گلزنی کو جائه چول در دقیقه 24 از استرالیا پیش افتاد و نیمه اول را نیز با برتری یک بر صفر پشت سر گذاشت اما استرالیا که یکی از مدعیان قهرمانی جام پانزدهم است در دقیقه 62 با ضربه سر میل یدیناک به گل تساوی دست یافت.

جدال تیم‌های استرالیا و کره جنوبی در پایان 90 دقیقه تلاش دو تیم به نتیجه تساوی یک بریک انجامید و دو مدعی گروه C مسابقات جام ملت‌های 2011 آسیا به تقسیم امتیاز رضایت دادند. با این تساوی استرالیا 4 امتیازی شد و با تفاضل گل 4+ بالاتر از کره جنوبی ایستاد که با همین تعداد امتیاز، تفاضل گل 1+ را دارد.

روز هشتم از مرحله گروهی مسابقات فوتبال جام ملت‌های 2011 آسیا تا ساعتی دیگر با برگزاری یک دیدار طبق برنامه زیر پیگیری خواهد شد:
* بحرین - هند، ساعت 19:45، ورزشگاه السد (گروه C)

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

شنبه 25 دی 1389  8:31 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها