0

سه تفاوت بودجه ۹۹ شهرداری تهران

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 81124
محل سکونت : تهران

سه تفاوت بودجه ۹۹ شهرداری تهران

 
رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران با اشاره به تغییرات بودجه سال ۹۹شهرداری تهران اعلام کرد که ارائه لایحه سرمایه‌گذاری، احداث پروژه‌های محلی و اجرای اولویت‌های شورای شهر سه تغییر عمده بودجه سال ۹۹ شهرداری خواهد بود.

ایسنا: مجید فراهانی، رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران در مورد تغییرات بودجه سال ۹۹ با بیان اینکه همواره الزامات و سیاست‌های بودجه در شورای شهر مشخص می‌شود گفت: الزامات و سیاست‌های بودجه ۹۹ نسبت به قبل چند تفاوت عمده داشته است که در بودجه ۹۹ شهرداری تهران، با توجه به تاکید شورای شهر به موضوع سرمایه گذاری، نگاه ویژه‌ای در این زمینه خواهیم داشت.

وی با اشاره به اینکه برای سال آینده دو بودجه سنواتی به شورای شهر ارائه می‌شود افزود: در قالب اول بودجه منابع و مصارف و در لایحه دو که بودجه خاص سرمایه گذاری است به روش‌های جذب و احترام به سرمایه گذاران، برای تکمیل و ساخت پروژه توجه شده است که برهمین اساس شهرداری علاوه بر لایحه بودجه، می‌بایست لایحه جداگانه سرمایه‌گذاری ارائه کند.

سه تفاوت بودجه ۹۹ شهرداری تهران

فراهانی افزود: در بودجه سال آینده شهرداری تهران، به موضوع الزام شهرداری برای احداث پروژه‌های کوچک مقیاس در راستای توسعه محلی توجه شده است و سعی داریم با کمک شورایاران و نخبگان محلی، در بودجه سال آینده علاوه بر پروژه‌های بزرگ، پروژه‌های محلی را نیز برای رضایت شهروندان تعریف کنیم؛ به عبارت دیگر هم راستا با توسعه ناوگان حمل ونقل عمومی و توسعه اتوبوس و واگن‌ها، توسعه پلازاهای محلی را نیز در دستور کار قرار خواهیم داد.

رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه بودجه ۹۹ شهرداری تهران براساس برنامه سوم توسعه شهرداری نگارش خواهد شد، گفت: شورای شهر در حال احصاء اولویت‌های شهری، در راستای تدوین برنامه عملیاتی تحقق پذیر است تا براساس آن در دو سال باقی مانده، فعالیت خود را ادامه دهد.

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

چهارشنبه 6 آذر 1398  10:38 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها