0

گوشت وارداتی با نرخ ۴۰هزار تومان عرضه می‌شود

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 81124
محل سکونت : تهران

گوشت وارداتی با نرخ ۴۰هزار تومان عرضه می‌شود

 
سخنگوی ستاد تنظیم بازار بیان کرد: ۵ تا ۷ هزار تن گوشت قرمز منجمد گوساله وارداتی از محل ذخایر به شکل سهمیه بندی و براساس اعلام اسامی وزارت کشور با نرخ ۴۰ هزار تومان در اختیار افراد قرار می‌گیرد.

خبرآنلاین: به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، محمدرضا کلامی سخنگوی ستاد تنظیم بازار اظهار کرد: در ستاد تنظیم بازار بیش از ۱۴ وزارت خانه و دستگاه‌های اجرایی حضور دارد و تصمیات فرا دستگاهی صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: از ابتدای سال با برنامه ریزی، تامین کالا صورت گرفته است و مشکلی در تامین کالاهایی، چون روغن، شکر و برنج نداریم، زیرا واردات و تولید این کالاها به اندازه نیاز صورت گرفته است.

کلامی افزود: در حلقه توزیع نیز با شرکت‌های پخش، بنکداران و فروشگاه‌های زنجیره‌ای در طی ۲ هفته اخیرجلساتی برگزار شد و آن‌ها قول مساعد دادند که کالا به اندازه کافی با تخفیف در بازار عرضه شود.

وی افزود: نظارت‌های مستمر در بازار تا پایان ماه رمضان صورت می‌گیرد و هر هفته جلسه ستاد تنظیم بازار برگزار می‌شود.

کلامی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۵۰ هزار تن برنج از محل ذخایر در شبکه‌های توزیع عرضه شد گفت: برنج را با نرخ ۶۳۰۰ تومان در اختیار شبکه‌های توزیع قرار می‌دهیم و آنان نیز ۶۵۰۰ تا ۶۷۰۰ تومان بستگی به کیفیت برنج در اختیار مردم قرار می‌دهند.

وی افزود: به همه شبکه‌های توزیع از جمله کارمندی و تعاونی اعلام کردیم تا اگر کالایی نیاز داشته باشند در اختیارشان قرار دهیم.

کلامی بیان کرد: ۵ تا ۷ هزار تن گوشت قرمز منجمد گوساله وارداتی از محل ذخایر به شکل سهمیه بندی و براساس اعلام اسامی وزارت کشور با نرخ ۴۰ هزار تومان در اختیار افراد قرار می‌گیرد.

سخنگوی ستاد تنظیم بازار بیان کرد: علاوه بر کمیته امداد و بهزیستی هر دستگاهی تقاضا دهد گوشت به آن‌ها عرضه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بازار روغن به شدت رقابتی است بیان کرد: از محل ذخایر ۳۰ هزار تن روغن خام را در اختیار تولیدکنندگانی که راغب هستند تا روغن را با ۱۵ درصد تخفیف و زیر قیمت عرضه کنند قرار می‌دهیم، ما تاکید داریم تا سهمیه روغن به دست سرپرست خانوار برسد.

کلامی بیان کرد: ۳۰ هزار تن شکر با ارز ۴۲۰۰ تومانی در اختیار شبکه توزیع قرار می‌گیرد تا مشکلی در تامین شکر در بازار وجود نداشته باشد.

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

چهارشنبه 6 آذر 1398  10:10 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها