0

آیا می دانید كه چگونه می توان با چند id وارد یاهو مسنجر شد ؟

 
mogtabaaa
mogtabaaa
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 510
محل سکونت : تهران

آیا می دانید كه چگونه می توان با چند id وارد یاهو مسنجر شد ؟

از منوی یا هو مسنجر Login را زده و my profile را باز كنید. سپس  edit  را بزنید. احتمالا از شما id و password خواسته خواهد شد. بعد از آن وارد صفحة ساخت id خواهید شد. Creat new public profile را بزنید. در این جا شما می توانید id مجازی خود را بسازید. بعد از این كه id شما قبول شد وارد my yahoo می شوید این بدین معنی است كه id شما مورد تایید قرار گرفته.دوباره به صفحة اول بازگردید، اكنون خواهید دید كه دو id دارید، اگر این طور نیست refresh را بزنید. شما می توانید 6 id به این ترتیب بسازید. جلوی id اصلی شما Default* نوشته شده، می توانید یك id دیگر از بین idها را به عنوان اصلی انتخاب كنید برای این كار Make Default را كه جلوی id مورد نظر است را بزنید. پس پایان كار finish editing را بزنید.اكنون شما می توانید با تمام این idها وارد Roomها شوید یا در یك لحظه با چند تا از آن ها با فرد مورد نظرتون حرف  بزنید.

 

 

 

 

 

 

 

آیا می دانید كه چگونه می توان ویندوز XP را از طریق DOS به تنهایی روی رایانه نصب كرد؟

 

سی دی های ویندوز XP، Bootable هستند. كافی است در Setup رایانة خود در قسمت Boot، دستگاه اول را CD-ROM بگذارید تا از روی سی دی بوت شود و براحتی بتوانید XP را روی رایانة خود نصب كنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آیا می دانید كه چگونه می توان رمزی را كه در هنگام روشن كردن رایانه مشاهده می شود، حذف كرد؟

 

كافی است در ابتدای روشن كردن رایانه با زدن كلید Del وارد Setup  شوید. در بایوس های مختلف این رمز به اشكال مختلفی ارائه می شود. لذا به دنبال Security یا چیزی شبیه به آن بگردید كه معمولاٌ در بخش Features Bios یا Advanced Features ارائه می شود. در صورتی كه Security روی System  بود. با زدن كلید Pageup آن را به Setup تغییر دهید و با ثبت تغییرات به وسیلة كلید F10 محیط setup را ترك كنید. اما در صورتی كه رمز  را نمی دانید، باید به گونه ای بایوس صفر شود.

جمعه 24 دی 1389  11:39 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها