0

حمله نظاميان صهيونيست به نمازگزاران فلسطيني

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

حمله نظاميان صهيونيست به نمازگزاران فلسطيني

89/10/24 - 17:58
شماره:8910240795
نسخه چاپي ارسال به دوستان
حمله نظاميان صهيونيست به نمازگزاران فلسطيني

خبرگزاري فارس: نيروهاي رژيم صهيونيستي بعد از ظهر امروز جمعه به نمازگزاران فلسطيني در شهرهاي سلوان، بيت لحم و بلعين هجوم برده و شماري را زخمي كردند.

به گزارش خبرنگار فارس از نوار غزه، اهالي شهرك سلوان در جنوب مسجد الاقصي امروز پس از برپايي نماز جمعه مورد حمله نيروهاي اشغالگر صهيونيستي قرار گرفتند.

در اين درگيري‌ها پليس اسرائيل با محاصره كودكان در وادي الربابه در نزديك محل تحصن در منطقه البستان به سوي آنها گاز اشك‌آور شليك كردند.

جوانان فلسطيني اين منطقه نيز در اعتراض به حمله اشغالگران به سوي خودروهاي پليس سنگ پرتاب كردند اما با شليك گاز اشك‌آور نيروهاي پليس روبه‌رو شدند.

نيروهاي رژيم اشغالگر صهيونيستي همچنين راهپيمايي هفتگي فلسطينيان در شهرهاي "بيت لحم " و "بلعين " در اعتراض به ساخت ديوار حائل را سركوب كردند و چهار نفر از جمله يك كودك و دو فعال خارجي را زخمي كردند.

در شهر بيت لحم نظاميان صهيونيست با چماق و تفنگ به نمازگزاران فلسطيني حمله كردند كه به زخمي شدن "محمد بريجيه " سخنگوي رسانه‌اي كميته مردمي مقابله با ساخت ديوار حائل در استان بيت لحم، يك كودك و دو فعال خارجي منجر شد.

شركت كنندگان در راهپيمايي در حالي كه پرچم‌هاي فلسطين را در دست داشتند شعارهايي را در محكوميت سياست اشغالگران در تجاوز به سرزمين‌هاي فلسطينيان براي شهرك‌سازي سر دادند.

اين در حالي است كه ده‌ها فلسطيني ديگر شركت كننده در راهپيمايي عليه ساخت ديوار حائل در روستاي "بلعين " در غرب رام الله نيز به دليل استشمام گاز بسيار سمي اشك‌آور دچار تنگي نفس و سرفه‌هاي شديد شده بودند.

 
 
جمعه 24 دی 1389  8:47 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها