0

جنبلاط فردا به سوريه مي‌رود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

جنبلاط فردا به سوريه مي‌رود

89/10/24 - 17:32
شماره:8910240773
نسخه چاپي ارسال به دوستان
درپي تحولات اخير لبنان؛
جنبلاط فردا به سوريه مي‌رود

خبرگزاري فارس: درپي بروز تحولات سياسي اخير در لبنان، "وليد جنبلاط " رئيس حزب سوسياليست ترقيخواه دروزي لبنان فردا (شنبه) براي ديدار و رايزني با مسئولان سوريه به "دمشق " پايتخت اين كشور سفر مي‌كند.

به گزارش فارس، "مروان فارس " در گفت‌وگو با شبكه تلويزيوني "المنار " لبنان اظهار داشت: وليد جنبلاط روز شنبه براي ديدار با مقامات سوري به دمشق سفر مي‌كند.

وي به ديدار جمعه شب وليد جنبلاط و سيد "حسن نصرالله " دبيركل حزب‌الله لبنان اشاره كرد كه در آن، آخرين تحولات مربوط به لبنان درپي
استعفاي 11 وزير گروه هشت مارس از دولت "سعد حريري " و سقوط اين دولت بررسي شد.

مروان فارس همچنين از احتمال تشكيل دولت جديد لبنان از سوي حزب‌الله و همپيمانان آن با توجه به رايزني براي تشكيل جبهه‌بندي‌هاي جديد در پارلمان اين كشور خبر داد و ديدار جنبلاط و سيد "حسن نصرالله " دبيركل حزب‌الله را در همين راستا ارزيابي كرد.

11 وزير گروه هشت مارس متشكل از حزب‌الله و احزاب و جريان‌هاي همپيمانان آن دو روز پيش در اعتراض به عملكرد دولت حريري و برآورده نشدن درخواست آنها مبني بر ارجاع پرونده شاهدان دروغين دادگاه بين‌المللي ويژه ترور نخست وزير اسبق لبنان به شوراي قضايي اين كشور، از سمت خود استعفا دادند و در پي آن دولت لبنان سقوط كرد.

 
 
جمعه 24 دی 1389  8:45 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها