0

جديدترين مورد فساد اخلاقي برلوسكوني براي وي دردسرساز شد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

جديدترين مورد فساد اخلاقي برلوسكوني براي وي دردسرساز شد

89/10/24 - 15:52
شماره:8910240635
نسخه چاپي ارسال به دوستان
جديدترين مورد فساد اخلاقي برلوسكوني براي وي دردسرساز شد

خبرگزاري فارس: نخست وزير ايتاليا به دليل دست داشتن در يك پرونده فساد جنسي تحت بازجويي قضايي قرار دارد.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه ايتاليايي "كوريره دلاسرا "، "سيلويو برلوسكوني " به دليل دست داشتن در پرونده روسپي گري اقليت‌ها در ايتاليا تحت بازجويي قضايي قرار دارد.

به نوشته اين روزنامه ايتاليايي، "كريمه المحروق " دختر جوان فراري اين پرونده نام مستعار "روبي " را براي خود انتخاب كرده و اصالتا اهل مراكش است.

روبي كه يك رقاصه است اعلام كرده است در سال 2010 در مهماني‌هاي منزل برلوسكوني شركت كرده است. وي در آن زمان فقط 17 سال داشته است.

بر اساس اين گزارش، بازپرسان در ميلان در حال بررسي شواهدي هستند كه مرتبط با ماهيت فساد برانگيز برخي از مهماني‌هاي برلوسكوني است.

ديگر اتهام عليه نخست وزير 74 ساله ايتاليا سوءاستفاده از قدرت در زماني است كه "كريمه المحروق " به اتهام سرقت در مه 2010 توسط پليس دستگير شد و برلوسكوني اين دختر را آزاد كرد.

پس از آنكه روزنامه‌ها ماجراي برلوسكوني و المحروق را در اكتبر 2010 افشا كردند،‌ برلوسكوني دخالت خود در ماجراي فوق را تاييد كرد.

برلوسكوني همچنين به پليس گفته است كه المحروق كه از نام مستعار "روبي روباكوري " استفاده مي‌كرده است يكي از اقوام "حسني مبارك " رئيس جمهوري مصر است.

فساد اخلاقي برلوسكوني به گونه‌اي است كه "باربارا برلوسكوني " 26 ساله كه يكي از سه فرزند حاصل از ازدواج دوم "سيلويو برلوسكوني " است نيز در ماه گذشته در گفت‌وگو با مجله "ونيتي فير " اعلام كرد از رسوايي‌هاي جنسي فراوان پدرش بسيار آزرده خاطر است.

برلوسكوني كه اكنون 74 ساله است در هفته‌هاي گذشته با اعتراض‌هاي شديد در زمينه سياست‌ها و فساد اخلاقيش روبرو بود.

پيش از اين "ماريا ترزا "، 38 ساله كه براي يك شركت "گارد محافظ " كار مي‌كند به همراه دو دختر ديگر به داشتن رابطه نامشروع با نخست‌وزير 74 ساله ايتاليا در حين يك ميهماني در اقامتگاه برلوسكوني در رم در سپتامبر 2008 اعتراف كرد.

آنچه بيش از همه در ميان اين رسوايي‌هاي اخلاقي به چشم مي‌خورد همنشيني و رابطه برلوسكوني‌ با دختران و زنان جواني است كه اكثرا حتي يك سوم سن او را نيز ندارند.

وي پس از ادامه ارتباط‌هاي نامشروع خود با چندين زن و دختر كه عمدتا هنرپيشه يا مانكن بودند، اين افراد را به پست‌ها و مقام‌هاي سياسي ايتاليا رساند و بدين ترتيب توجه رسانه‌ها را بيش از پيش به خود معطوف كرد.

 
 
جمعه 24 دی 1389  8:36 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها