0

يك مجله صهيونيستي: حزب‌الله "اوباما " را خوار كرد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

يك مجله صهيونيستي: حزب‌الله "اوباما " را خوار كرد

89/10/24 - 15:49
شماره:8910240663
نسخه چاپي ارسال به دوستان
يك مجله صهيونيستي: حزب‌الله "اوباما " را خوار كرد

خبرگزاري فارس: يك مجله صهيونيستي در گزارشي با اشاره به رويدادهاي اخير در لبنان نوشت در حالي كه آمريكا به "سعد حريري " دلبسته بود، اقدام حزب‌الله، ‌اوباما را خوار كرد.

به گزارش فارس،‌ پايگاه اينترنتي مجله "اسرائيل تودي " در گزارشي با عنوان "حزب‌الله اوباما را خوار كرد " به تحولات اخير در لبنان و استعفاي 11 وزير كابينه لبنان و سقوط كابينه اين كشور پرداخت.

اين مجله نوشت: در حالي كه "سعد حريري " نخست وزير لبنان در آمريكا در حال مذاكره با "باراك اوباما " رئيس جمهور آمريكا بود، استعفاي وزيران حزب‌الله و احزاب همسو با آن، باعث ايجاد بحران در كابينه شده و سبب شد تا حريري با اولين پرواز به كشورش بازگردد.

اين مجله صهيونيستي درباره اهداف حزب‌الله لبنان از استعفاي وزيران متحد با اين جنبش پرداخت و نوشت كه آيا حزب‌الله با اين اقدام درصدد سيطره بر كابينه است يا از اين اقدام در راستاي تغيير نقشه سياسي در لبنان و خوار كردن ايالات متحده استفاده كرده است.

گزارش اين مجله ادامه داد: در حالي كه آمريكا [براي پيش برد اهداف خود] به حريري دلبسته بود،‌ حزب‌الله هم اوباما و هم حريري را خوار كرد.

اسرائيل تودي اضافه كرد: در گذشته بسيار دور، زماني كه هيچ دولت عربي حاضر نبود اسرائيل را برسميت بشناسد، "موشه شاريت " اولين وزير امور خارجه اسرائيل گفت: نمي‌دانم اولين كشور عربي كه توافقنامه صلح با اسرائيل امضا خواهد كرد، چه كشوري خواهد بود اما مي‌دانم دومين كشوري كه با اسرائيل صلح خواهد كرد لبنان خواهد بود.

اين مجله در پايان نوشت: لبناني كه در زمان "شاريت " وجود داشت، ديگر در زمان كنوني وجود ندارد و هم اكنون با لبنان ديگري مواجه هستيم.

 
 
جمعه 24 دی 1389  8:36 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها