0

بازديد اعضاي كميسيون اجتماعي از مجتمع‌هاي صنعتي اصفهان

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

بازديد اعضاي كميسيون اجتماعي از مجتمع‌هاي صنعتي اصفهان

89/10/24 - 15:41
شماره:8910240558
نسخه چاپي ارسال به دوستان
زماني به فارس خبر داد؛
بازديد اعضاي كميسيون اجتماعي از مجتمع‌هاي صنعتي اصفهان

خبرگزاري فارس: سخنگوي كميسيون اجتماعي مجلس گفت:اعضاي اين كميسيون ضمن بازديد از مجتمع‌هاي فولاد مباركه و سيمان سپاهان اصفهان مشكلات كارگران اين مجتمع‌ها را بررسي كردند.

سيد جواد زماني نماينده مردم كنگاور و سخنگوي كميسيون اجتماعي مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس با اشاره به سفر دو روزه اعضاي اين كميسيون به استان اصفهان، اظهار داشت: اين سفر از روزگذشته (پنج‌شنبه) به دعوت از خاموشي رئيس سازمان تبليغات اسلامي انجام شد.

وي افزود:‌ روز گذشته اعضاي كميسيون اجتماعي مجلس با اعضاي كميسيون اجتماعي - فرهنگي استانداري اصفهان جلسه مشتركي را برگزار كردند و در اين جلسه مسائل و مشكلاتي مربوط به سازمان‌هاي مرتبط به اين كميسيون يعني كميته امداد امام خميني(ره) و سازمان بهزيستي مطرح و بررسي شد.

سخنگوي كميسيون اجتماعي مجلس با اشاره به ايام بودجه سال 1390 در مجلس، يادآور شد: بر اين اساس در اين جلسه مشكلات اعتباري در بخش‌هاي مطرح شده بررسي شد.

به گفته زماني بعد ازظهر روز گذشته اعضاي كميسيون اجتماعي با مسئولين سازمان تبليغات اسلامي تهران و اصفهان جلسه مشتركي برگزار كردند كه در اين جلسه مسئولين اين سازمان ضمن قدرداني از اعضاي كميسيون براي اعتبارات امسال سازمان درخواست كردند كه در بودجه سال آينده نيز با نظر مساعد به بودجه سازمان تبليغات توجه شود.

نماينده كنگاور در مجلس خاطرنشان كرد: شب گذشته نيز به دعوت از سازمان بهزيستي اين استان اعضاي كميسيون اجتماعي مجلس در جلسه مشترك مشكلات اين سازمان را بررسي كردند.

وي افزود: اعضاي كميسيون اجتماعي امروز ضمن بازديد از مجتمع فولاد مباركه اصفهان با كارگران اين مجتمع جلسه مشتركي را برگزار و مشكلات آنها را بررسي كردند.

سخنگوي اجتماعي مجلس خاطرنشان كرد: اعضاي اين كميسيون هم اكنون در حال بازديد از مجتمع سيمان سپاهان استان اصفهان هستند و قرار است در جلسه‌اي مشكلات اين كارگران را استماع و بررسي كنند

 
 
جمعه 24 دی 1389  8:30 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها