0

توانمندسازي زيرساخت‌هاي اقتصادي تعاون در دولت نهم

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

توانمندسازي زيرساخت‌هاي اقتصادي تعاون در دولت نهم

89/10/24 - 12:22
شماره:8910151103
نسخه چاپي ارسال به دوستان
وزير تعاون اعلام كرد:
توانمندسازي زيرساخت‌هاي اقتصادي تعاون در دولت نهم

خبرگزاري فارس: وزير تعاون با اشاره به اينكه تلاش‌ها در بخش تعاون بر احصاء دقيق مزيت‌هاي مختلف اقتصادي متمركز است، گفت: اهم زيرساخت‌هاي منتهي به توانمندسازي بنگاه‌هاي اقتصادي تعاوني طي دولت نهم ايجاد و تقويت شده است.

به گزارش فارس به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني بانك توسعه تعاون، محمد عباسي در مراسم امضاي تفاهم‌نامه بانك توسعه تعاون با معاونت صنايع دستي سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري، اظهار داشت: ايجاد زيرساخت‌هاي توانمندسازي بنگاه‌هاي اقتصادي شاغل در حوزه تعاون با رويكرد توسعه و تقويت بخش تعاون از مهمترين اقداماتي محسوب مي‌شود كه در دولت دهم اتفاق افتاده است.
وي ادامه داد: هنر ارزشمند صنايع دستي از جايگاه ممتازي در ايران برخوردار است و لذا معتقدم ساماندهي آنها در قالب تشكل‌هاي تعاوني با رويكرد حمايت از فعالان شاغل اين حرف مي‌تواند موجب رونق گرفتن فعاليت‌هاي تعاوني و نيز تثبيت نقش‌آفريني هر چه بيشتر اين صنايع در اقتصاد كشور شود.
وزير تعاون با اشاره به اهميت مزيت‌هاي اقتصادي مرتبط با اين دست صنايع، گفت: تلاش‌ها در بخش تعاون بر احصاء دقيق مزيت‌هاي مختلف اقتصادي متمركز شده است، در اين باره مي‌توان به نقش بالقوه منابع انساني به عنوان مهمترين مزيت اقتصادي در توسعه و شكوفايي فعاليت‌هاي اقتصادي اشاره كرد.
وي خاطرنشان كرد: جايگاه و نقش بانك توسعه تعاون در بخش تعاون بسيار حائز توجه و مهم است، اين بانك نيز در چارچوب برنامه‌ها و سياست‌هاي عدالت‌گستر دولت دهم با اتكاء به باورهاي توسعه‌اي و حمايتي، اقداماتي متمايزي را در جهت توانمندسازي تعاونگران فعال در بخش‌هاي مختلف اقتصادي صورت داده است كه اميدواريم اين روند تداوم داشته و موجب تقويت و توسعه روزافزون فعاليت‌هاي تعاوني شود.
اين گزارش حاكي است، مراسم امضاي تفاهم‌نامه با حضور مديرعامل، اعضاي هيات مديره، مديران ستادي بانك توسعه تعاون و معاونين وزارت تعاون و مسئولين و مديران، معاونت صنايع دستي سازمان ميراث فرهنگي، گردشگري و صنايع دستي انجام و به تأييد طرفين رسيد.

 
 
جمعه 24 دی 1389  1:05 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها