0

استقبال تهراني‌ها از حمل‌و‌نقل عمومي هر روز بيشتر مي‌شود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

استقبال تهراني‌ها از حمل‌و‌نقل عمومي هر روز بيشتر مي‌شود

89/10/24 - 11:12
شماره:8910240189
نسخه چاپي ارسال به دوستان
معاون شهردار تهران:
استقبال تهراني‌ها از حمل‌و‌نقل عمومي هر روز بيشتر مي‌شود

خبرگزاري فارس: معاون شهردار تهران گفت: با گذشت نزديك به يك ماه از آغاز اجراي قانون هدفمندسازي يارانه‌ها، استقبال تهراني‌ها از حمل و نقل عمومي هر روز بيشتر مي‌شود و تعداد مسافران مترو، اتوبوسراني و تاكسيراني روز به روز افزايش مي‌يابد.

به گزارش خبرگزاري فارس، سيد جعفر تشكري هاشمي با تاكيد بر اهميت حمل و نقل عمومي و نقش آن در حسن اجراي قانون هدفمندسازي يارانه‌ها اظهار داشت: حوزه حمل و نقل عمومي در بخش‌هاي مترو، اتوبوسراني و تاكسيراني با تمام توان و حداكثر ظرفيت مشغول خدمت‌رساني به شهروندان است و تمامي دست‌اندكاران اين 3 بخش همه همت و تلاش خود را به اين منظور به كار گرفته‌اند.

بنابر اعلام روابط عمومي معاونت حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران، وي افزود: شبكه مترو با كل واگن‌ها و قطارهايي كه در اختيار دارد، مجموعه ناوگان اتوبوسراني در خطوط تندرو و ساير خطوط و سامانه تاكسيراني اعم از رانندگان تاكسي و شركت‌هاي خصوصي تا‌كنون بيشترين همراهي و همكاري را در اجراي هر چه بهتر قانون هدفمندسازي يارانه‌ها داشته‌اند.

معاون حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران با تاكيد بر دستور شهردار تهران مبني بر مشاركت كامل در جهت اجراي موفق قانون هدفمندسازي يارانه‌ها اظهار داشت: با حمايت شوراي اسلامي شهر تهران و تدابير شهردار تهران، ناوگان حمل و نقل عمومي تهران كه در خط مقدم خدمت‌رساني به شهروندان قرار دارد با به كارگيري همه امكانات موجود، خدمات خود را بدون كوچك‌ترين وقفه‌اي انجام خواهد داد.

معاون شهردار تهران از قول مساعد مسئولان‌ وزارت كشور در بازپرداخت 30 درصدي كه در قانون در هدفمندسازي يارانه‌ها پيش‌بيني شده خبر داد و تصريح كرد: اميدواريم در سياست جبراني دولت، حوزه حمل و نقل شهري مورد توجه ويژه قرار گرفته تا بخشي از افزايش هزينه‌هاي ناشي از هدفمندسازي يارانه‌ها با توجه به صرفه‌جويي كلان ارزي آن، در اين بخش جبران شود.

تشكري هاشمي با تاكيد بر اينكه مديريت شهري در جهت موفقيت اجراي قانون هدفمندسازي يارانه‌ها ‌از هيج تلاش و كوششي فروگذار نمي‌كند، خاطرنشان كرد: در اين ميان انتظار مي‌رود دولت با حمايت از توسعه حمل و نقل عمومي از طريق اختصاص اعتبارات به مديريت شهري به ويژه در تهران و ساير كلان شهرها در جهت دست‌يابي به اهداف اين قانون ملي كمك كند.

 
 
جمعه 24 دی 1389  12:43 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها