0

مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر تهران 520 كيلو خشيش كشف كردند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر تهران 520 كيلو خشيش كشف كردند

89/10/24 - 11:09
شماره:8910240164
نسخه چاپي ارسال به دوستان
مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر تهران 520 كيلو خشيش كشف كردند

خبرگزاري فارس: مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در جريان دستگيري 2 متهم سابقه دار موفق به كشف و ضبط 520 كيلوگرم حشيش شدند.

به گزارش خبرنگار حوادث فارس در پي كسب اطلاعات درباره فعاليت گسترده فردي درباره تهيه و توزيع مواد مخدر در سطح شهر تهران، موضوع جهت رسيدگي تخصصي در دستور كار مأموران پليس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ قرار گرفت.

در پي اقدامات پليسي انجام شده و تأييد اخبار و اطلاعات بدست آمده، مأموران اطلاع يافتند كه اين فرد علاوه بر فعاليت خريد و فروش موادمخدر در سطح تهران بزرگ، با قاچاقچيان شهرهاي مرزي شرق كشور نيز در ارتباط نزديك بوده و با خريد موادمخدر در اوزان بالا و انتقال مواد به تهران اقدام به فروش موادمخدر در سطح شهر تهران مي‌كند.

در ادامه تحقيقات شبانه‌روزي مأموران و با بهره‌گيري از شيوه و شگردهاي خاص پليسي، سرانجام مخفيگاه متهم شناسايي و در يك عمليات غافلگيرانه و قبل از هرگونه اقدام به منظور فرار، متهم دستگير و در بازرسي از مخفيگاه او نيز بيش از 350 كيلو موادمخدر از نوح حشيش كشف شد.

با دستگيري متهم و در ادامه تحقيقات‌، در شرايطي كه متهم با توجه به كشف ده‌ها كيلوگرم موادمخدر در داخل مخفيگاه و همچنين ديگر دلايل و مدارك ارائه شده از سوي مأموران چاره‌اي جز اعتراف نداشت، در اعترافاتش ديگر همدست خود را نيز معرفي كرد كه با اقدام سريع مأموران همدست او نيز به همراه بيش از 170 كيليوگرم موادمخدر از نوع حشيش دستگير شد.

سرهنگ سعيد ليراوي، رئيس پليس مبارزه با موادمخدر تهران، با اعلام اين خبر گفت: تحقيقات تكميلي از متهمان اين پرونده در دستور كار مأموران پليس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ قرار گرفته است.

 
 
جمعه 24 دی 1389  12:42 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها