0

پذيرش عمره مفرده از امروز آغاز شد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

پذيرش عمره مفرده از امروز آغاز شد

89/10/24 - 10:17
شماره:8910221301
نسخه چاپي ارسال به دوستان
در استان تهران؛
پذيرش عمره مفرده از امروز آغاز شد

خبرگزاري فارس: ثبت‌نام در كاروان‌هاي عمره مفرده به‌ صورت اينترنتي و در دفاتر زيارتي از ساعت ‌8 صبح امروز جمعه ‌24 دي ‌ماه در استان تهران آغاز شد.

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، عمره‌ زائران تهراني امسال از ‌22 بهمن ‌ماه آغاز مي‌شود و تا ششم مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

امسال ‌158 هزار و ‌669 زائر در قالب يك ‌هزار و ‌258 گروه‌ از استان تهران به عمره مشرف مي‌شوند كه عمليات پرواز اين زائران توسط شركت‌هاي هواپيمايي ايران‌اير، سعودي‌ و ماهان به 2 مقصد مدينه و جده انجام مي‌شود و مدت سفر عمره ‌12 روز است.

فهرست كارگزاران و شرايط مشمولان تشرف عمره در پايگاه اينترنتي http://tehran.haj.ir قابل دسترس است.

‌تمام دارندگان اصل اسناد بانك ملي مربوط به ثبت‌نام‌هاي عمومي كه تا‌كنون به هر دليل مشرف نشده‌اند و دارندگان اولويت‌هاي ‌1 تا ‌180 بانك ملت كه در ثبت نام عمومي سال ‌1387 شركت كرده و كارت ثبت‌نام داراي اعتبار را در اختيار دارند، مي‌توانند جهت پذيرش در كاروان‌ها اقدام كنند.

* نحوه‌ي پذيرش و ثبت‌نام

ذخيره (رزرو) اوليه؛ در ابتدا متقاضي داراي اولويت بايد با مراجعه به يكي از كارگزاري‌هاي مجاز در سطح استان و با ارائه‌ مدارك لازم نسبت به انتخاب و ثبت‌نام اوليه (رزرواسيون) در يكي از گروه‌هاي اعزامي اقدام كرده و برگه‌ انجام رزرواسيون اوليه حاوي مشخصات گروه پروازي مربوطه همراه نام و نشاني كارگزار عامل (مقصد) و كد پي‌گيري را دريافت كند.

هريك از كارگزاران پس از انجام ثبت‌نام اوليه (رزرواسيون) براي زائر (انفرادي يا گروهي) بايد برگه‌ انجام رزرواسيون را به زائران تحويل دهند و هر يك از زائران بايد با مطالعه‌‌ دقيق مفاد و مندرجات اين برگه در زمان و مهلت مقرر به كارگزار مقصد براي قطعي كردن ثبت‌نام خود و دريافت برگه‌‌ واريز هزينه سفر اقدام كنند.

چنانچه در اين برگه‌، سند بانك ملي متقاضي توسط سيستم تأييد نشده و مغايرت درج شده باشد بايد سريعا به يكي از شعب بانك ملي مراجعه و رفع مغايرت شود.

ثبت‌نام قطعي؛ پس از انجام رزرواسيون اوليه لازم است هر يك از متقاضيان در مدت زمان تعيين ‌شده (در برگه رزرواسيون) با ارائه اصل و رونوشت مدارك مورد نياز، براي انجام ثبت‌نام قطعي به كارگزار عامل (مقصد) مراجعه و نسبت به دريافت قبض هزينه مابه‌التفاوت سفر و واريز آن در مدت ‌72 ساعت اقدام كنند.

* زمان پذيرش و ثبت‌نام

‌ثبت‌نام مرحله اول همزمان از ساعت ‌8 صبح امروز جمعه ‌24 دي ‌ماه آغاز مي‌شود و تا تكميل ظرفيت هر يك از كاروان‌ها، حداكثر تا ساعت ‌16 روز چهارشنبه ‌29 دي ‌ماه ادامه دارد؛ ثبت‌نام همه روزه از ساعت ‌8 صبح تا ‌16 انجام مي‌شود.

 
 
جمعه 24 دی 1389  12:36 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها