0

مرد كارخانه‌دار بعد از ازدواج هم پول تو جيبي‌اش را از خانواده‌اش مي‌گرفت

mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 287351

89/10/24 - 09:56
شماره:8910210908
نسخه چاپي ارسال به دوستان

خبرگزاري فارس: زني در دادگاه خانواده گفت: شوهرم كارخانه‌دار است و وضع مالي بسيار خوبي دارد ولي مانند دوران كودكي، هنوز از خانواده‌اش پول توجيبي مي‌گيرد و به من نيز نفقه‌اي نمي‌دهد.

به گزارش خبرنگار اجتماعي باشگاه خبري فارس «توانا»، زني با مراجعه به دادگاه خانواده شهيد محلاتي دادخواست نفقه خود را به قاضي يكي از شعب ارائه كرد.

اين زن 24 ساله در حضور قاضي نجفي رئيس شعبه 234 اين مجتمع قضايي خانواده با بيان اينكه شوهرم بسيار خسيس است و پول توجيبي‌ خود را نيز از خانواده‌اش مي‌گيرد، گفت: همسرم وضع مالي خوبي دارد ولي به دليل عادتي كه داشته، هنوز پول توجيبي خود را از خانواده‌اش مي‌گيرد؛ او تابه‌حال يك ريال هم به من خرجي نداده است.

وي با اشاره به اينكه حدود 3 سال از زندگي مشتركمان مي‌گذرد و ما فرزندي نداريم، ادامه داد: از شوهرم نفقه‌اي مشخص به صورت روزانه يا ماهانه مي‌خواهم؛ او بايد اين موضوع را قبول كند كه در حق من ظلم كرده و طي اين 3 سال از سكوت و مظلوميت من سوءاستفاده كرده است.

زن بار ديگر در مقابل قاضي اين پرونده ايستاد و با بيان اينكه شوهرم يك كارخانه قالب‌سازي دارد و احتياجي به پول توجيبي ندارد، افزود: او از پدر و مادرش پول توجيبي مي‌گيرد و براي من نيز خرجي نمي‌گذارد؛ طي اين 3 سال حرفي نزدم ولي حالا مي‌خواهم اين موضوع را در دادگاه روشن كنم.

وي با اشاره به اينكه زندگي‌ام را دوست دارم و نمي‌خواهم آن را خراب كنم، گفت: براي اثبات اموال شوهرم سند و شاهد دارم و فقط خرجي مشخصي از او مي‌خواهم تا او آن را پرداخت كند؛ اين موضوع كه او دوست دارد از خانواده‌اش پول توجيبي بگيرد به من ربطي ندارد و ديگر برايم مهم نيست.

قاضي اين شعبه بعد از مشاهده مدارك لازم، مرد را محكوم به پرداخت ماهيانه يكصد هزار تومان به عنوان نفقه به زن كرد.

جمعه 24 دی 1389  12:34 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها