0

تحركات مشكوك رژيم صهيونيستي در مرز با لبنان

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

تحركات مشكوك رژيم صهيونيستي در مرز با لبنان

89/10/24 - 09:53
شماره:8910240049
نسخه چاپي ارسال به دوستان
تحركات مشكوك رژيم صهيونيستي در مرز با لبنان

خبرگزاري فارس: با سقوط كابينه دولت لبنان، رژيم‌صهيونيستي نيروهاي ارتش خود را به حالت آماده باش در آورد و آنها را در مرز با لبنان مستقر كرد.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه صهيونيستي "هاآرتص "،‌ در پي سقوط دولت لبنان، نيروهاي ارتش اسرائيل به حالت آماده باش در آمده و در نزديكي مرزهاي لبنان مستقر شده‌اند.

روز چهارشنبه و پيش از آنكه "سعد حريري " نخست وزير سابق لبنان با "باراك اوباما " رئيس جمهور آمريكا در كاخ سفيد ديدار كرد، 11وزير كابينه دولت لبنان ‌استعفا كردند و بدين وسيله با استعفاي آنها، كابينه اين كشور سقوط كرد.

اين وزيران، دليل استعفاي خود را مخالفت سعد حريري با درخواست معارضان اعلام كرده‌اند.
جريان‌هاي مخالف دولت لبنان خواستار لغو دادگاه بين‌المللي ترور "رفيق حريري " نخست وزير سابق لبنان، پروتكل‌هاي همكاري با دادگاه و بيرون كشيدن قضات لبناني از اين دادگاه بودند.

دادگاه بين‌المللي حريري كه با حمايت آمريكا و كشورهاي غربي ايجاد شده است، قصد دارد به كمك احكام اين دادگاه حزب‌الله لبنان و مقاومت اين كشور را تحت فشار قرار دهد.
بعد از سقوط دولت، ارتش رژيم صهيونيستي تحركاتي را در مرزهاي مشترك با لبنان آغاز كرد.

يكي از افسران ارشد رژيم‌صهيونيستي در فرماندهي شمالي گفت فرماندهان به دقت رويدادها در لبنان را دنبال مي‌كنند.

اين فرمانده افزود با وجود آماده باش ارتش، اما نيروهاي ذخيره فراخوانده نشده و نيروها از شمال به مناطق ديگر اعزام نشده‌اند.

از سوي ديگر بعد از سقوط كابينه لبنان، هواپيماهاي رژيم صهيونيستي از صبح پنجشنبه به پروازهاي جاسوسي در بالاي منطقه مرجعيون، حاصبيا و بقاع غربي و همچنين منطقه جبل باروك و طومت نيحا دست زدند.

از سوي ديگر هواپيماهاي شناسايي رژيم صهيونيستي نيز سپيده دم پنجشنبه پروازهايي را در مناطق بالاي مزارع شبعا به مدت تقريبي يك ساعت انجام دادند.

 
 
جمعه 24 دی 1389  12:14 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها