0

جام ملت های آسیا، ژاپن 2 – سوریه 1/ پنالتی‌های مشکوک ترکی

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

جام ملت های آسیا، ژاپن 2 – سوریه 1/ پنالتی‌های مشکوک ترکی

هر دو تیم در این دیدار اخراجی داشتند و بازی را با ده نفر به پایان بردند.

ابتدا در دقیقه 35، ژاپن پس از حملات مداوم که منجر به ضدحملات خطرناک سوریه می‌شد به گل رسید. دایسوکه ماتسویی سه مدافع حریف را پشت سر گذاشت و توپ را به شینجی کاگاوا سپرد. ضربه کاگاوا برگشت داده شد، اما ماکوتو هاسبه پس از گرفتن توپ با کنترلی عالی و ضربه‌ای دقیق دروازه سوریه را گشود.

بازی در دقیقه 71 به جنجال کشیده شد. ایجی کاواشیما، دروازه‌بان ژاپن توپ را به اشتباه دفع کرد و مقابل پای بازیکنان سوریه انداخت. توپ در شرایطی به سنحاریب ملکی رسید که این بازیکن چندین متر در موقعیت آفساید بود، اما صحنه بسیار مشکوک بود و مشخص نبود پاس را بازیکن سوریه داده یا مدافع ژاپنی. با خطای کاواشیما روی ملکی، محسن ترکی ضربه پنالتی اعلام کرد و کاواشیما را هم با کارت قرمز مستقیم اخراج کرد. پنالتی حاصل را فراس الخطیب تازه‌وارد به گل تبدیل کرد.

ژاپن ده‌نفره به پیش تاخت و شینجی اوکازاکی در یک صحنه مشکوک در محوطه جریمه سوریه به زمین خورد. به نظر می‌رسید که بلال عبدالدایم برای زدن توپ اقدام کرد، اما در هر حال ترکی پنالتی دوم را هم گرفت که آن را کیسوکه هوندا به گل تبدیل کرد.

دقایق باقی‌مانده به حملات سوری‌ها و دفاع ژاپن گذشت. در دقیقه 93، ندیم صباغ با خطا در کنار محوطه جریمه کارت زرد گرفت و پس از آن که بدون آن که ژاپنی‌ها ضربه‌ای به توپ بزنند به سمت توپ رفت، با کارت زرد دوم اخراج شد. در نهایت ترکی در دقیقه 98 سوت پایان این دیدار جنجالی را زد.

با نتایجی که در دیدارهای امروز و امشب رقم خورد، جدول رده بندی گروه B مسابقات فوتبال جام ملتهای 2011 آسیا به شرح زیر درآمد:

اردن یک - عربستان صفر

سوریه یک - ژاپن 2

جدول رده بندی:

1- ژاپن 4 امتیاز - تفاضل گل 1+، 3 گل زده

2- اردن 4 امتیاز - تفاضل گل 1+

2 گل زده، 3- سوریه 3 امتیاز

4- عربستان بدون امتیاز

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

جمعه 24 دی 1389  10:21 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها