0

استيضاح وزير راه درپي سقوط هواپيما مطرح نيست

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

استيضاح وزير راه درپي سقوط هواپيما مطرح نيست

89/10/24 - 08:53
شماره:8910240029
نسخه چاپي ارسال به دوستان
عضو كميسيون اقتصادي مجلس:
استيضاح وزير راه درپي سقوط هواپيما مطرح نيست

خبرگزاري فارس: عضو كميسيون اقتصادي مجلس درباره سانحه سقوط بوئينگ 727 هما در اروميه گفت: اينكه اين مجموعه حوادث منجر به اين شود كه مجلس وزير راه و ترابري را استيضاح كند، من بعيد مي‌دانم.

به گزارش خبرگزاري فارس از زنجان، جمشيد انصاري ظهر ديروز در گفت‌وگو با خبرنگاران، در مورد بررسي مجلس در مورد سانحه هوايي اخير در اروميه اظهار داشت: هنوز بعد از اين حادثه جلسه‌اي در مجلس تشكيل نشده است.
وي با اشاره به گزارشي كه به دنبال حوادث اخير به مجلس ارائه شده بود، گفت: در گزارشي كه به مجلس ارائه شده بود، وضعيت مديريت بخش هوانوردي كشور مطلوب ارزيابي نشده بود.
عضو كميسيون اقتصادي مجلس افزود: اينكه اين مجموعه حوادث منجر به اين شود، كه مجلس وزير راه و ترابري را استيضاح كند، من بعيد مي‌دانم كه اين مجلس اصولا وزيري را استيضاح كند.

*بايد دولت را در اجراي طرح هدفمند سازي يارانه‌ها كمك كنيم

وي در ادامه در مورد وضعيت اجراي طرح هدفمند سازي يارانه‌ها در كشور تصريح كرد: اين طرح و اجراي آن يك تصميمي است كه در سطح كشور گرفته شده است و اين طرح پيامدها و مسائلي به دنبال خواهد داشت.
عضو فراكسيون اقليت مجلس با بيان اينكه اين تصميم در سطح ملي گرفته شده است، افزود: دولت با آسانترين روش و با تقسيم درآمد حاصل از طرح به تعداد خانوارها آنرا مستقيم به مردم پرداخت مي‌كند تا اثرات هدفمندسازي يارانه‌ها را جبران كند.
وي افزود: اين گونه پرداخت مي‌تواند در بهبود وضعيت زندگي عده‌اي از مردم موثر و در زندگي عده‌اي نيز تاثير بگذارد.

*با نظر مجلس در مورد بانك مركزي مخالفم

وي در مورد انتخاب رئيس بانك مركزي از سوي مجلس گفت: دولت اين نظر را قبول نداشت و ما هم بر انتخاب آن از سوي مجلس تاكيد كرديم و به همين دليل اين طرح به مجمع ارسال شده است تا مجمع نظر نهايي را اعلام كند.
نماينده مجلس هشتم با اشاره به اينكه با اين كار مجلس به دنبال كاهش اقتدار دولت نبود، گفت: مجلس با توجه به اتفاقاتي كه در پنج سال گذشته و تغيير چند رئيس در اين بانك، اين تصميم را گرفت.
وي با بيان اينكه با انتخاب رئيس بانك مركزي پس از تاييد از سوي مجمع اين بانك از سوي مجلس مخالفم، تصريح كرد: به هر حال اين امر از سوي مجلس مورد تصويب قرار گرفته و در صورت تاييد از سوي مجمع تشخيص مصلحت نظام مورد قبول همه نمايندگان است و من نيز به راي اكثريت احترام مي‌گذارم.

 
 
جمعه 24 دی 1389  9:51 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها