0

سعی نکنید به زن ها دروغ بگویید!

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 21237
محل سکونت : کرمانشاه

سعی نکنید به زن ها دروغ بگویید!

سعی نکنید به زن ها دروغ بگویید!

زن ها توانایی کشف نشانه های زبان بدن دیگران را دارند

سعی نکنید به زن ها دروغ بگویید!

سعی نکنید به زن ها دروغ بگویید!

مجید تعجب می کند از این که چطور لیلا می تواند این قدر راحت ذهنش را بخواند. آخرین بار وقتی بود که در محل کار برای مجید مشکلی پیش آمده بود و دلش نمی خواست با گفتنش ذهن لیلا را هم درگیر کند. مجید تمام سعیش را کرد که ناراحتی خود را به زبان نیاورد و چهره اش هم جوری نباشد که لیلا بفهمد. اما هنوز نیم ساعت از آمدنش به خانه نگذشته بود که لیلا پرسید: «مجید امروز تو محل کارت اتفاقی افتاده که این قدر گرفته ای؟» در عوض لیلا همیشه از مجید گلایه دارد که چرا از چهره اش تشخیص نمی دهد که چه احساس یا منظوری دارد.

زن ها و مردها زبان بدن متفاوتی دارند. زن ها لبخند بیشتری می زنند. زن ها فضای شخصی کمتری لازم دارند و معمولاً نزدیک تر به هم می ایستند. زن ها حالت بدنی متفاوتی می گیرند و معمولاً دست هایشان را به حالت مؤدبانه به هم قفل می کنند یا حالت دست به سینه می گیرند و پاهایشان را هم به هم نزدیک تر می گذارند و موقع نشستن آن ها را به یک طرف متمایل می کنند.

5d2d8fa0352c7.jpg

اما از همه این ها مهم تر این است که زن ها توانایی کشف نشانه های زبان بدن دیگران را دارند. چیزی که روان شناس ها به آن «رمزگشایی» می گویند. زن ها بیشتر از شما می توانند حالت صورت و بدنتان را بفهمند که چه منظور یا احساسی دارید. بنابراین سعی نکنید که به آن ها دروغ بگویید! ضمن این که چون توانایی شما در این زمینه کمتر است، سعی کنید ذره ذره زبان بدن همسرتان را یاد بگیرید تا بتوانید ذهن او را بخوانید. حالا که توانایی طبیعی شما در این زمینه کمتر است، دست کم شما خودتان، خودتان را تربیت کنید!

★******★*********★**********★**************

منبع: هرچه می خواستید درباره زن ها بدانید اما رویتان نمی شد از خودشان بپرسید، سعید بی نیاز

پنج شنبه 27 تیر 1398  7:26 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها