0

سخت افزار ها و دستگاه ماینر

 
saeedejd
saeedejd
کاربر جدید
تاریخ عضویت : تیر 1398 
تعداد پست ها : 1

سخت افزار ها و دستگاه ماینر

امروزه خیلی از افراد به دنبال کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتالی و بیت کوین هستند دلیل آن هم زودبازده بودن این روش از سرمایه گذاری است. مردم اغلب فکر میکنند چون بیت کوین یک نوع جدید از ارز است ، بدست آوردن آن مانند ارز های کاغذی نیست و به راحتی میتوان آن را به دست آورد اما واقعیت بر خلاف این است. 

ماین کردن بیت کوین امروزه به حرفه ای مستقل تبدیل شده است و  مستلزم خرید لوازم گران قیمت مانینگ (asic  ها ) ، دانش سخت افزاری و نرم افزاری است. یکی از روش های استخراج بیت کوین استفاده از دستگاه ماینر می باشد. کسب درآمد با استفاده از دستگاه ماینر دارای ویژگی زیر است :

سختی کار : متوسط تا زیاد

درامد : متوسط تا زیاد

ریسک : زیاد

مقایسه برای خرید دستگاه ماینر استخراج بیت کوین

در حال حاضر براساس 1) قیمت به ازای هر هش، 2) کارآمدی مصرف برق، بهترین گزینههای استخراج بیت کوین به صورت زیر پیشنهاد میشه :

 

https://banggood.ir

 

دستگاه ماینر AntMiner S7 :

 • ظرفیت تبلیغ شده: 4.73 Th/s
 • کارآمدی مصرف برق: 0.25 W/Gh
 • وزن: 4 کیلوگرم
 • تعداد تخمینی استخراج بیت کوین در هر ماه: 0.1645

دستگاه ماینرAntMiner S9 :

 • ظرفیت تبلیغ شده: 13.5 Th/s
 • کارآمدی مصرف برق: 0.098 W/Gh
 • وزن: 3.6 کیلوگرم
 • تعداد تخمینی استخراج بیت کوین در هر ماه: 0.3603

دستگاه ماینر Avalon 6 :

 • ظرفیت تبلیغ شده: 3.5 Th/s
 • کارآمدی مصرف برق: 0.29 W/Gh
 • وزن: 4.3 کیلوگرم
 • تعداد تخمینی استخراج بیت کوین در هر ماه: 0.1232
دوشنبه 10 تیر 1398  9:53 PM
تشکرات از این پست
fardinhashemi
fardinhashemi
کاربر جدید
تاریخ عضویت : فروردین 1401 
تعداد پست ها : 3

پاسخ به:سخت افزار ها و دستگاه ماینر

از ماینر ها برای استخراخ رمز ارزها استفاده می شود. قیمت این دستگاه ها بالا هست و در برابر نوسانات ولتاژ حساس هستند. مصرف زیاد ماینر خود باعث افت ولتاژ می شود. همین باعث می شود برای محافظت از آنها به فکر تهیه ترانس یا استابلایزر باشیم. برای خرید دستگاه مناسب باید به مشاور و کارشناس فنی دسترسی داشته باشیم. من خودم برای خرید استابلایزر مناسب محصولات را در https://novania.ir/product-category/stabilizer/ بررسی کردم و با کارشناسان فروش تماس گرفتم. آنها اطلاعات و توضیحات کاملی در اختیار من قرار دادند. در ضمن قبل از خرید در نوانیا داخل دیجیکالا کلی گشتم ولی انتخاب و خرید به دلیل عدم دسترسی به شرکت تخصصی خیلی مشکل بود و ترجیح دادم از فروشگاه آنلاین نوانیا که به صورت تخصصی فعالیت می کنند تهیه کنم.

دوشنبه 15 فروردین 1401  7:44 PM
تشکرات از این پست
parsa
parsa

پاسخ به:سخت افزار ها و دستگاه ماینر

سلام اخیرا نوشته ی جالبی راجع به ماینر ها و کیف پول های سخت افزاری خوندم مطالب جالی داشتblush یه قسمتش رو میگذارم براتون امیدوارم به ارتقا دانش تون کمک کنه .

اگر معامله‌گران طلا و طلاسازها همیشه در زمره تاجران و صنعت‌گران پردرآمد بودند، صاحبان و کاشفان معدن‌‌های طلا از آن‌ها هم مشهورتر و پولدارتر بودند. ازآنجاکه دست‌ برقضا، طلا و معدن‌های آن نیز همیشه کم و نایاب بوده‌اند، به همین خاطر همواره تب جست‌وجوی طلا Gold Rush میان ماجراجویان و کاشفان و افراد بلندپرواز در تاریخ زنده بوده است.

دنیای امروز ما، در تسخیر سکه‌ها و طلاهای دیجیتالی است، ‌ یعنی کوین‌ها، توکن‌ها، رمزارزها و بسیاری دیگر ارزش‌های تولید شده بر پایه‌ فناوری بلاک‌چین. برای سود بردن و به‌ دست‌ آوردن ثروت از راه رمزارزها راه‌های متعددی در دسترس همه‌ ماست. می‌توان از هودل کردن Hodling، ‌معامله کردن Trading، استیک کردن Stacking رمزارزها و کارهای متنوعی از این‌ دست نام برد.

اما راه دیگری نیز وجود دارد که ممکن است از همه‌ راه‌‌های دیگر مطمئن‌تر و پرسودتر باشد. مانند کاشفان طلا، ما نیز می‌توانیم رمزارزها را استخراج یا ماین Mine کنیم. در این مقاله به بررسی چیستی دستگاه‌های ماینر، روش‌های استفاده و کسب درآمد از آن، قانون‌گذاری آن، انواع دستگاه‌ها، نکات و حواشی پیرامون این کار می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

هر روز مردم بیشتر و بیشتر به بیت کوین می پیوندند. در حالی که برخی از آنها خوشحال هستند که سکه های خود را در نرم افزار و یا کیف های دسکتاپ ذخیره می کنند، برخی از آنها می خواهند از کیف های امن تر استفاده کنند. اگر شما یک سرمایه گذار بلند مدت هستید، این ایده خوب است و می تواند دلیل اصلی شما برای خرید یک کیف پول سخت افزار باشد. با این حال برای بلند مدت HODL باید از کیف پول کاغذی یا کیف پول سخت افزاری استفاده کنید. در یک کیف پول سخت افزاری، کلید خصوصی شما هرگز به رایانه شما وصل نمی شود. یک کیف پول سخت افزاری کلید خصوصی خود را در دستگاه ذخیره می کند و هرگز از دستگاه جدا نمی شود. او تراکنش را در کیف پول خود امضا می کند و سپس آن را به شبکه ارسال می نماید.https://cryptotiik.com/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%da%a9%db%8c%d9%81-%d9%be%d9%88%d9%84-%d8%b3%d8%ae%d8%aa-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c-%da%86%d9%87-%d9%85%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%af%d8%a7%d8%b1%d8%af/

دوشنبه 19 دی 1401  12:03 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها