0

مردم طالب محاكمه خاتمي هستند نه كانديداتوري او

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

مردم طالب محاكمه خاتمي هستند نه كانديداتوري او

89/10/21 - 11:41
شماره:8910210295
نسخه چاپي ارسال به دوستان
نماينده مردم دورود و ازنا در مجلس:
مردم طالب محاكمه خاتمي هستند نه كانديداتوري او

خبرگزاري فارس: نماينده مردم ازنا و دورود در مجلس شوراي اسلامي خطاب به خاتمي گفت: مردم طالب محاكمه تو و ساير دوستانت هستند، نه كانديداتوري و حالا براي مردم شرايط مي‌گذاري، كه مردم اين را به هيچ وجه قبول ندارند.

عزت‌الله دهقان امروز در گفت‌وگوي اختصاصي با خبرگزاري فارس در ازنا در مورد نشست برخي نمايندگان با محمدخاتمي مبني بر شرط گذاشتن براي شرکت در انتخابات اظهار داشت: خاتمي را با هريک از معيارها که محاسبه کنيم حداقل اين است که جزو سران فتنه سال 88 است، فتنه‌اي که اقشار مختلف جامعه طالب محاکمه سران آن از جمله خاتمي هستند.
وي افزود: سران فتنه کساني هستند که وابستگي خود را به شرق و غرب و آمريکا و رژيم صهيونيست ثابت و آشکار کردند و نفي حمايت از فلسطين و شعار ناحق نه غزه نه لبنان را سر مي‌دادند و حالا خاتمي با اين همه خيانت براي نظام مقدس ما شرط مي‌گذارد.
نماينده مردم ازنا و دورود در مجلس شوراي اسلامي گفت: خاتمي فکر کرده که يک جمعيت 40 ميليوني خواهان کانديدا شدنش است و حالا ناز و عشوه مي‌کند و شرايط مي‌گذارد که تحت شرايط خاصي کانديدا مي‌شوم.
‌وي خطاب به خاتمي گفت: مردم طالب محاکمه تو و ساير دوستان تو هستند، نه کانديداتوري و حالا براي مردم شرايط مي‌گذاري، که مردم اين را به هيچ وجه قبول ندارند.
نماينده مردم ازنا و دورود در مجلس شوراي اسلامي اظهار داشت: مثال خاتمي در اين ضرب‌المثل معروف است که فلاني را به روستا راه نمي‌دادند دنبال خانه کدخدا را مي‌گرفت.
دهقان گفت: خاتمي و امثال خاتمي صلاحيت ندارند که در انتخابات شرکت کنند زيرا اينها احکام اسلام را تخطئه کردند و دين اسلام را به تمسخر گرفتند.
وي اظهار داشت: خاتمي در دوران رياست جمهوري‌اش عملاً با زن خارجي دست داد و با زن‌هاي سربرهنه عمداً مصاحبه کرد و با بي‌توجهي به اعتقادات مردم مطالبي مانند استيضاح خدا، تخطئه امام زمان (عج) و سپردن افکار امام خميني (ره) به موزه‌ها را بيان کرد.
نماينده مردم ازنا و دورود در مجلس شوراي اسلامي گفت: وقتي که در نظام مقدس ما شوراي نگهبان، قانون اساسي يک ملت بسيجي و ملتي شهيد پرور و خانواده معظم شهدا نبودند، خاتمي مي‌تواند شرايط بگذارد و کانديدا شود، والا اين ملتي را که ما مي‌شناسيم نه اجازه شرايط و نه اجازه کانديدا شدن را به خاتمي و امثال خاتمي مي‌دهد و امثال خاتمي را به خاطر خيانت‌ها و فتنه سال 88 محاکمه مي‌کنند.

 
 
پنج شنبه 23 دی 1389  9:48 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها