0

به‌اشتراک گذاري از طريق تورنت

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

به‌اشتراک گذاري از طريق تورنت

 
در جامعه بيت‌تورنت، بده بستان‌هاي زيادي جريان دارد و ارسال فايل درست همانند دريافت آن مهم است. بنابراين اگر فايلي داريد که مي‌خواهيد آن را با ديگران به اشتراک بگذاريد، بهتر است مراحل زير را دنبال کنيد:‌

پيش از ايجاد يک فايل تورنت، ترکري را پيدا کنيد که مرتبط با فايل‌هاي‌تان است. سپس بايد نشاني announce آن را داشته باشيد. اين آدرسي است که ترکر براي اعلام تورنت‌هاي جديد و رهگيري آن استفاده مي‌کند و اغلب به‌شکل و ساختار زير است:

http://tracker.whateveryourtrackersiteis.com:port#/announce

صرف‌نظر از فايل‌هايي که به‌اشتراک مي‌گذاريد، مهم‌ترين موضوع، اطلاعات آن است. بنابراين مطمئن باشيد که اطلاعاتي که براي فايل خود ارائه مي‌کنيد، دقيق باشد. حالا بايد uTorrent را اجرا کنيد و سپس از مسير File\CreateNewTorrent يک تورنت جديد ايجاد کنيد. اكنون با افزودن فايل يا دايرکتوري مي‌توانيد فايل يا دايرکتوري خود را به‌تورنت تبديل کنيد.

با کليک روي گزينه Start تورنت شما فعال مي‌شود. تنها نکته‌اي که بايد هنگام ارسال تورنت توجه داشته باشيد، اين است که هنگام اتصال به يک رهگير عمومي، گزينه Private Torrent را انتخاب نکنيد. سپس فايل تورنت خود را به رهگير بفرستيد و منتظر دريافت از سوي ديگران باشيد!

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

 

پنج شنبه 23 دی 1389  8:47 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها