0

جام ملت هاي آسيا 2011؛ تيم ملي اردن، عربستان دارنده 3 عنوان قهرماني جام ملت ها را شكست داد

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

جام ملت هاي آسيا 2011؛ تيم ملي اردن، عربستان دارنده 3 عنوان قهرماني جام ملت ها را شكست داد

به گزارش پنجشنبه ايرنا؛ در اين ديدار كه با نتيجه يك بر صفر به سود اردن به پايان رسيد 'عبدالرحمان' هافبك اين تيم دردقيقه 42 موفق به گلزني شد تا عربستان به حذف از اين رقابت ها نزديك تر شود.
نيمه نخست ديدار تيم هاي ملي اردن و عربستان با نتيجه يك برصفر به پايان رسيد كه در اين نيمه 'عبدالرحمان' با استفاده از اشتباه مسلم' علي وليد' دروازه بان تيم ملي عربستان دروازه اين تيم را دردقيقه 42 فروريخت تا اردني ها با خيالي راحت به رختكن بروند.
'ناصر الجوهر' سرمربي تيم ملي عربستان كه همه چيز را براي اين تيم درجام پانزدهم تمام شده مي ديد 'الشمراني' را درنيمه دوم وارد زمين كرد تا حملات اين تيم برروي دروازه اردن بيشتر شود اما آنها باز هم نتوانستند به گل برسند.
درنقطه مقابل بازيكنان تيم اردن كه درضد حملات بسيار خطرناك بودند موقعيت هاي خوبي براي گلزني بدست آوردند كه با بي دقتي مهاجمان اين تيم اين فرصت ها ازدست رفت.
'الجوهري' درادامه 'ال عبيد' را نيز به ميدان فرستاد. بازيكنان عربستان كه بازي را دراين دقايق احساسي دنبال مي كردند تمركز لازم را براي تغيير نتيجه نداشتند بطوريكه مهم ترين موقعيت عربستان در نيمه دوم را 'الشمراني' در دقيقه 74 از دست داد.
اين بازيكن در مصاف تك به تك با 'شافي' دروازه بان تيم ملي اردن موفق عمل نكرد و توپ را به دستان اين دروازه بان كوبيد تا عربستان به گل نرسد.
'البداوي' داور اين بازي در نيمه دوم 5 دقيقه وقت اضافه اعلام كرد اما بازيكنان تيم ملي عربستان باز هم نتوانستند گلزني كنند و اين بازي با همان نتيجه يك برصفر به سود اردن به پايان برسد.
'علي البداوي'‌ داوراماراتي كه قضاوت اين ديدار را برعهده داشت 'الحربي'‌ بازيكن تيم ملي عربستان و ' يوسف اوديب'، 'السيفي' و 'فتحي' بازيكنان تيم ملي اردن را با نشان دادن كارت زرد جريمه كرد.
تيم اردن با كسب اين نتيجه 4 امتيازي شد.
 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

پنج شنبه 23 دی 1389  8:00 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها