0

هشدار پلیس در مورد پارک در حاشیه رودهای تهران

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 81124
محل سکونت : تهران

هشدار پلیس در مورد پارک در حاشیه رودهای تهران

 
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ به شهروندان توصیه کرد که از پارک خودرو در حاشیه مسیل‌ها و رودخانه ها خودداری کنند.

ایسنا: سرهنگ محمدرازقی ، رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره وضعیت ترافیکی معابر تهران اظهارکرد: در حال حاضر جریان ترافیکی در تمامی معابر به آرامی درحال انجام است و مشکل ترافیکی وجود ندارد، اما لازم است که رانندگان با دقت کافی و رعایت سرعت مطمئنه تردد کنند.

وی با بیان اینکه تیم های ثابت و سیار کنترل سرعت به منظور ارتقا ایمنی شهروندان در روزهای بارانی نیز مستقر هستند، گفت: توصیه پلیس این است که با توجه به پیش بینی هواشناسی در مورد احتمال جاری شدن سیلاب، شهروندان تا پایان امشب به هیچ عنوان تردد غیر ضروری در شهر انجام ندهند.

رازقی افزود: همچنین لازم است شهروندان از پارک خودروهای خود در حاشیه مسیل‌ها، کانال ها و رودها خودداری و وسیله نقلیه خود را در محلی امن پارک کنند.

وی اضافه کرد: حاشیه رودکن، جاجرود و ... محل مناسبی برای پارک خودرو نیست و شهروندان نیز باید توجه داشته باشند که تحت هیچ شرایطی داخل خودروی خود در این مناطق حضور نداشته باشند.

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

سه شنبه 6 فروردین 1398  5:34 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها