0

آشنایی با مراحل بررسی اولیه نماشویی با تیم کف سابی

 
afgjust086
afgjust086
کاربر جدید
تاریخ عضویت : اسفند 1397 
تعداد پست ها : 1

آشنایی با مراحل بررسی اولیه نماشویی با تیم کف سابی

آشنایی با مراحل بررسی اولیه نماشویی با تیم کف سابی

 

در مرحله اول کارفرما از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناس فنی ما تماس می گیرد

 

آدرس سایت ما : http://khadamatekafsabi.ir

 

 و اطلاعات کلی را در اختیار همکاران ما قرار می دهد و پس از بررسی های ابتدایی از کارفرما درخواست تصاویر از نمای ساختمان می شود تا با توجه به موارد زیر قیمت حدودی اعلام شود:

 

جنس سنگ اولین نکته قابل تامل در تعیین قیمت نماشویی ساختمان است پس از ان ابعاد نما مورد بررسی قرار می گیرد ، پس از تعیین قیمت نماشویی ساختمان در حالت غیر حضوری ، نوبت به اعزام نیروی فنی و کارشناس تیم به محل پروژه می رسد که در این مرحله بررسی های تکمیلی اتفاق می افتد وکارفرما با جزئیات کار اشنا می شود.

 

دستگاهی که در ۹۰ درصد پروژه های شستشوی نما از ان استفاده می شود ، واتر سندبلاست است که قدرت بالایی دارد و برای راه اندازی نیاز به برق سه فاز دارد و به همین دلیل از کارفرما تقاضا می شود تا این مورد را در اختیار نیروهای فنی قرار دهد.

 

در هنگام مراجعه کارشناس در محل پروژه با توجه به موقعیت ساختمان و بودجه تعیین شده تصمیم گرفته می شود که از روش داربست برای نماشویی استفاده شود یا از روش نماشویی با طناب و بدون داربست کار اغاز گردد که برای هر کدام از روش های ذکر شده تیم امادگی کامل دارد.

 

استفاده از مواد سیلیس نیز با توجه به میزان کثیفی ها و جرم موجود و همچنین جنس سنگ تعیین می شود  ، پولیش نیز مانند واکس ، برای درخشش بیشتر سنگ های نما استفاده می شود که بنا به درخواست کارفرما و تشخیص کارشناس پروژه این موضوع محقق می گردد.

 

اما مواد حیاتی که تاکید ما بر استفاده از ان است یک ماده کاملا دانش بنیان بر پایه فناوری نانو است که یک لایه غیر قابل نفوذ را در سطح سنگ نما ایجاد می کند که تاثیر گذاری بی نظیری در ماندگاری کیفیت و تمیزی ان دارد.

 

در هر مرحله از نماشویی ساختمان با طناب یا با داربست نیاز به ترمیم احساس شود این کار بدون وقفه انجام خواهد شد و اگر کارفرما لازم بداند عملیات پیچ و رو لپلاک نمای ساختمان نیز اجرایی می شود.

تخصص لازمه موفقیت در هر شغل و حرفه ای است و دید کارشناسی نسبت به یک پروژه می تواند یک نتیجه بی نظیر را رقم بزند که کمتر گروه خدماتی این موهبت برخوردار هستند بدون شک یکی از موفق ترین تیم های کاری این حوزه می باشیم.

 

جهت بازدید سایت و شروع قرار داد و اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

 

 

سه شنبه 28 اسفند 1397  11:57 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها