0

گلايه سردار همداني از شيوه توديع رئيس بنياد شهيد همدان

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

گلايه سردار همداني از شيوه توديع رئيس بنياد شهيد همدان

89/10/23 - 15:41
شماره:8910230142
نسخه چاپي ارسال به دوستان
در مراسم تجليل از رئيس سابق بنياد شهيد‌ همدان صورت گرفت؛
گلايه سردار همداني از شيوه توديع رئيس بنياد شهيد همدان

خبرگزاري فارس: فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران‌ از شيوه توديع رئيس بنياد شهيد همدان گلايه كرده و آن را بداخلاقي دانست.

به گزارش خبرگزاري فارس از همدان، سردار حسين همداني در مراسم تجليل از رئيس سابق بنياد شهيد و امور ايثارگران همدان كه از سوي خانواده شهدا و ايثارگران برگزار شد‌، با اشاره به اينكه آزادگان و اسراي جنگ هشت ساله به امام و پيشواي خود اقتدا مي‌كردند، اظهار داشت: امنيت و آسايشي كه در جامعه امروز وجود دارد به خاطر قيام امام خميني (ره) است و ما به عنوان سربازان انقلاب بايد اين راه الهي را ادامه دهيم.
وي افزود: در فرهنگ و مديريت ايثارگري تقدير و تشكر ظاهري افراد جايگاهي ندارد و مهم‌تر از همه تجليل و بزرگداشت فرهنگ ايثار و شهادت در سطح كلان است.
فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ تأكيد كرد: انقلاب ما يك انقلاب فرهنگي است و طبق فرموده مقام معظم رهبري اعتبارات ما بايد به سمت كارهاي فرهنگي سوق داده شود.
وي با اشاره به مديريت گذشته امير خجسته در بنياد شهيد و امور ايثارگران همدان بيان داشت: او توانست با تأسي از ولي فقيه زمان خود و آرمان‌هاي الهي او به خيل سپاهيان امام درآيد و با كمك همرزمان خود رژيم طاغوت پهلوي را از كشور بيرون كنند.
همداني با تأكيد بر اينكه امير خجسته 2 هزار و 888 روز در اسارت بوده است، ابراز داشت: وقتي خاطرات آزادگان مرور مي‌شود بايد تمام قد در مقابل اين افراد بايستيم بنابراين شيوه توديع رئيس سابق بنياد شهيد همدان در خور و شايسته اين فرد نبود و يك بد اخلاقي به وجود آمد.
وي خاطرنشان كرد: خدمت در بنياد شهيد سخت است بنابراين فرهنگ و راه و روش خجسته بايد ماندگار شود و مديران بعدي سازمان اين مدير موفق را الگوي خود قرار دهند.
وي اضافه كرد: تجليل از امير خجسته پاسداري از يك فرهنگ است و ما از سازمان بنياد شهيد ناراضي هستيم زيرا تقدير از اين مديريت درست و مناسب، بايد شايسته انجام شود.
فرمانده سپاه تهران بزرگ با اشاره به خدمات مختلف خجسته در اين سازمان تصريح كرد: اعتبارات و بودجه‌اي كه به سازمان بنياد شهيد و امور ايثارگران اختصاص مي‌يابد بسيار ناچيز است اما پيگيري مناسب و مداوم خجسته اعتبارات زيادي را براي انجام پروژه‌هاي مختلف جذب اين سازمان كرد.
رئيس سابق بنياد شهيد و امور ايثارگران استان همدان نيز در اين مراسم خدمت به خانواده‌هاي شهدا و ايثارگر را افتخاري براي خود دانست و افزود: هم اكنون اين توفيق در بنياد شهيد استان همدان از من سلب شده است بنابراين در هر جايگاهي كه باشيم خدمت به نظام اسلامي را بايد سرلوحه كار خود قرار دهيم.
امير غلامي خجسته افزود: در راه خدمت به خانواده‌هاي ايثارگر از هيچ تلاشي دريغ نخواهيم كرد و حمايت از دولت، حفظ نظام و ولايت فقيه بزرگ‌ترين آرمان براي مديران و مسئولان كشور است.
وي اضافه كرد: نبايد به تقدير و تشكر دلخوش باشيم زيرا اين موضوع موجب غرور و در نهايت عقب ماندگي در انجام وظيفه مي‌شود.
وي با تأكيد بر اينكه مهم‌ترين موضوع حفظ نظام و انقلاب است، خاطرنشان كرد: تجليل از فرهنگ شهدا خود يك فرهنگ است و ما بايد براي احيا و گسترش اين فرهنگ قدم برداريم و تحت تأثير جوسازي افراد ناآگاه قرار نگيريم.
خجسته تصريح كرد: به وجود آمدن شادابي و طراوت در بين خانواده‌هاي شهدا و ايثارگر بسيار ضروري است و آنچه كه براي ما مهم است بهره‌برداري از مجتمع ورزشي، فرهنگي و توانبخشي ايثار است كه اين اتفاق در 30 دي سال جاري اتفاق مي‌افتد.
وي گفت: براي انتقال شادابي و نشاط به خانواده‌هاي شاهد ساخت اين پروژه به صورت جدي انجام شده و مجموعه ورزشي، فرهنگي و توانبخشي ايثار با پيشرفته‌ترين امكانات آماده ارائه خدمات متنوع به فرزندان و خانواده‌هاي شاهد و ايثارگر است.
امير خجسته پس از شش سال خدمت در بنياد شهيد، جمعه پيش به صورت غيرمنتظره و در مراسمي بدون حضور مسئولان استان و خبرنگاران توديع و سيدجعفر حسيني به عنوان سرپرست بنياد شهيد و امور ايثارگران استان همدان منصوب شد.
نحوه برگزاري اين مراسم مورد سؤال اقشار مختلف، مسئولان و خانواده شهدا و ايثارگران است و حرف و حديث‌هاي فراواني براي بازگو نشدن علت اين تغيير ايجاد شد.

 
 
پنج شنبه 23 دی 1389  7:14 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها