0

پرستار سالمند

 
dgmarketing
dgmarketing
کاربر جدید
تاریخ عضویت : اسفند 1397 
تعداد پست ها : 2

پرستار سالمند

پرستار سالمند بسیار با اهمیت است زیرا سالمندی دورانی است که با فرآیند های فرسایشی و ناگزیری همراه است که با مراقبتهای ویژه و سالم. و پرستار سالمند با شناخت و کنترل بیماری ، دوران سالمندی را به یک دوران سالم و هنجار تبدیل می کند. موسسه پارسیان آوید با تیم مجرب و نیروهای متخصص و کاردان  خود ، با بیش از 25 سال سابقه در زمینه نگهداری، مراقبت و پرستار سالمند به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به سالمندان شما عزیزان می باشد.

پرستار سالمند

سالمندی دوره خیلی مهمی از زندگی ما انسان ها محسوب می شود  هر چند سن برای دوره سالمندی به طور دقیق بیان نشده و مسائل زیادی تاثیر گذار است که بتوان به  یک فرد گفت سالمند و او نیاز به پرستار سالمند دارد . مسائل فیزیولوژیکی، روانی و جسمی تاثیرات زیادی در تعیین سن سالمندی و نیاز او به پرستار سالمند ایجاد کرده است و به اصطلاح پیری به زمانی گفته می شود که شخص تعداد سالهایی از زمان تولد خودش طی کرده باشد.

برای مشاوره رایگان در خصوص پرستار سالمند با پارسیان آوید تماس بگیرید

 

دوشنبه 20 اسفند 1397  10:55 AM
تشکرات از این پست
dgmarketing
dgmarketing
کاربر جدید
تاریخ عضویت : اسفند 1397 
تعداد پست ها : 2

پاسخ به:پرستار سالمند

کسی که وظیفه نگهداری و مراقبت از بیمار را برعهده دارد را پرستار بیمار می گویند.  پرستاری از بیمار به دو  صورت انجام می شود اول این که همه می دانیم که نوع پرستار که به استخدام دولت در می آید و در خدمت دولت سرویس رسانی می کند و دوم پرستارانی که به صورت خصوصی در منزل کار می کنند.

پرستار بیمار

خانواده ها برای ارتقای سلامتی بیمارشان و هم این که برای بهبود کیفیت زندگی بیمار،  این پرستاران را به صورت خصوصی در منزل استخدام می کنند و انتظارات خود را از پرستار مطرح می کنند و  در خصوص سلامتی بیمارشان با هم صحبت می کنند.

برای مشاوره رایگان در خصوص پرستار بیمار با پارسیان آوید تماس بگیرید

دوشنبه 20 اسفند 1397  10:57 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها