0

خماری در دوران ترک اعتیاد به چه صورت است؟

 
camp22
camp22
کاربر جدید
تاریخ عضویت : اسفند 1397 
تعداد پست ها : 1

خماری در دوران ترک اعتیاد به چه صورت است؟

هنگامی که فرد معتاد مصرف مواد را قطع می کند با عوارض خماری روبرو می شود که به علائم و نشانه های جسمی و روحی تبدیل می گردد . باید این نکته را به معتادین بگوییم که این عوارض همیشگی نیست و پس از مدتی از بین می رود . خماری بسته به نوع ماده مخدری که استفاده می کنید با درد جسمی و روحی همراه است . 

خماری به دلیل نرسیدن ماده مخدر به بدن به وجود می آید که با نشانه هایی مانند  تپش قلب ، اضطراب ، درد عضلانی ، استفراغ ، عرق سرد ، بی خوابی و ... ظاهر می شود . ترک ماده اعتیاد آور باید تحت نظر پزشک صورت گیرد چون ممکن است عوارضی گاها پیش بیاید که نیاز به پزشک و خدمات پزشکی داشته باشد .

هنگامی که فرد خمار است وسوسه بیش تری برای مصرف مواد پیدا می کند . اما باید بدانند که پس از عبور کردن از دوره خماری ذهن فرد متعاد به تعادل می رسد و می تواند تصمیم گیری درستی را انجام دهد و آن زمان است که متوجه می شود که چه کار بزرگی انجام داده که از دام اعتیاد نجات پیدا کرده است .

کمپ ترک اعتیاد آوای میعاد رهایی به افراد معتاد در این مرکز کمک می کند تا راحت تر بتوانند دوره خماری را پشت سر بگذارند و درد کمتری را احساس نمایند .

سه شنبه 14 اسفند 1397  3:51 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها