0

تمامی اطلاعات در مورد پنجره دوجداره upvc

 
mohsennv
mohsennv
کاربر جدید
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1397 
تعداد پست ها : 3

تمامی اطلاعات در مورد پنجره دوجداره upvc

پنجره های دوجداره دارای واشر هایی هستند برای مهر موم شدن و محکم شدن جداره ها در جای خودشان و با وجود دوجداره ای که در آنها استفاده می شود شکافی بین آنها ایجاد می شود که عایق بسیار خوبی برای سرما و گرما خواهد بود و در تابستان باعث نگه داشتن سرما و یا هوای خنک و در زمستان باعث نگه داشتن هوای گرم و یا گرما درون خانه شما می شود، که باعث جلوگیری از هدر رفت انرژی می شود. 

پنجره های تک جداره که با قاب های چوبی استفاده می شد و اکنون نیز در بسیاری از خانه مورد استفاده قرار می گیرد حدود 60% از انرژی خانه را به بیرون منتقل می کنند که در مورد گرما این هدر رفت انرژی بیشتر احساس می شود بنابراین وقتی که شما از پنجره های دوجداره استفاده می کنید به صورت محسوسی احساس می کنید که خانه شما تغییر کرده و گرمتر شده و همینطور انرژی کمتری برای گرم کردن و یا خنک کردن نیاز دارید. نکته ی دیگری که ممکن است کاملا احساس کنید اگر خانه شما کنار بزرگراه و یا مدرسه و زمین بازی بچه ها باشد به شدت کمتر شدن سر و صدایی که قبلا درون خانه وجود داشت را احساس خواهید کرد چراکه پنجره های دوجداره عایق بسیار خوبی برای نویز می باشند.

اگر بخواید پنجره های خود را با پنجره دوجداره تعویض کنید برای تخمین قیمت باید یه موارد زیر دقت کنید 

تعداد پنجره های تعویضی چند عدد است؟

اندازه دقیق پنجره ها که قیمت اصلی هر پنجره را مشخص می کنند؟

در هر پنجره چند قاب بازشو هستند؟

آیا برای پنجره خود می خواهید از شیشه های خاص مانند شیشه های رنگی استفاده کنید؟

آیا می خواهید درب های خانه خود را با پنجره دوجداره جدید ست کنید؟

در اکثر پنجره های دوجداره یک قیمت واحد وجود دارد و سپس با توجه به امکاناتی که شما برای پنجره های خود نیاز دارید به قیمت آنها افزوده می شود مثلا چند بازشو دارد و یا بازشوای که در نظر گرفته اید چه نوع بازشوای می باشد. 

با این حال که پنجره دوجداره قیمت نسبتا بالایی دارد اما بعد از مدتی که از نصب پنجره های جدید در خانه شما گذشت متوجه می شوید که این پنجره ها هزینه خود را به شما برمی گردانند و بعد از آن برای شما با کم کردن هزینه ها سود دهی خواهند داشت. وقتی شما از پنجره های دوجداره استفاده می کنید کاملا و به صورت محسوس متوجه می شوید که خانه بسیار گرمتر از قبل شده است و شما به سوخت کمتری برای گرم کردن خانه خود نیاز دارید که این موضوع باعث کاهش شدید مصرف سوخت شما می شود و در پی این کاهش هزینه سوخت نیز کاهش پیدا می کند. بنابراین به هیچ عنوان از مبلغی که برای تعویض پنجره های خود هزینه کرده اید پشیمان نخواهید شد.

همینطور شما باید این موضوع را در نظر بگیرید که هرچقدر کیفیت ساخت این پنجره ها بهتر باشد طول عمر بیشتری را برای شما خواهند داشت. شما به هیچ عنوان نمی خواهید بعد از مدت کمی در عرض 1 تا 2 سال پنجره دوجداره نیاز به تعمیر و هزینه داشته باشد. 
 

بنابراین برای اینکه فقط یک بار برای این کار هزینه کنید کیفیت را در نظر بگیرید. شرکت منادیان آسایش آران پنجره هایی بسیار با کیفیت را برای شما آماده می کند و گواه این امر تضمین های این شرکت می باشد که در بالا مشاهده می کنید و همینطور دارای 5 سال خدمات پس از فروش رایگان است که خیال شما را تا 5 سال از پنجره دوجداره راحت می کند.

 

مزایای پنجره‌های upvc

از مزایا و ویژگی های پنجره upvc می توان به عایق بودن این پنجره ها در مقابل گرما و سرما، عایق بودن آنها در برابر آلودگی های صوتی و سرو صدا و همچنین ذرات گرد و غبار، استحکام بالای این نوع پنجره ها، رنگ این پنجره ها ثبات بالایی دارد که باعث عدم نیاز به رنگ کاری می شود، این نوع پنجره ها در تمامی اشکال مختلف قابل ساخت می باشند و محدودیت خاصی ندارند، می توان در ساخت این نوع پنجره ها از یراق آلات الکترونیکی استفاده کرد، این پنجره ها در مقابل آتش سوزی مقاوم هستند و اشتعال زا نمی باشند، انواع مختلف و تنوع بسیار زیاد در بازشوها، در برابر پوسیدگی بسیار مقاوم هستند و با تمام شرایط آب و هوایی سازگاری دارند، اشاره کرد.

 

پنجره دوجداره
تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب
چگونه بهترین قیمت پنجره دوجداره را پیدا کنیم
آشنایی با پنجره دوجداره
چگونگی نصب پنجره های دوجداره
چرا پنجره دوجداره باید استفاده کرد
انواع مدل پنجره های دوجداره
انواع شیشه برای پنجره دوجداره
پنجره دوجداره کشویی, پنجره یو پی وی سی کشویی
پنجره upvc چیست و چرا برای پنجره و درب از upvc استفاده می شود
انواع پنجره دوجداره
پنجره های فولکس واگنی
پنجره لولایی دو حالته
پنجره تک حالته
پنجره کشويی تک ريل
پنجره آکاردئونی

سه شنبه 14 اسفند 1397  9:52 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها