0

210 ميليارد ريال در راه و ترابري اهر هزينه شده است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

210 ميليارد ريال در راه و ترابري اهر هزينه شده است

89/10/23 - 16:21
شماره:8910230478
نسخه چاپي ارسال به دوستان
نماينده مردم اهر:
210 ميليارد ريال در راه و ترابري اهر هزينه شده است

خبرگزاري فارس: نماينده مردم اهر و هريس در مجلس شوراي اسلامي گفت: در يك سال گذشته بالغ بر 200 ميليارد ريال در بخش راه و ترابري شهرستان براي ايجاد زيرساخت‌هاي ارتباطي شهري و روستايي هزينه شده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از اهر، غلامحسين مسعودي‌ريحان در نشست برنامه‌ريزي و توسعه شهرستان اهر پروژه بزرگراه «اهر – تبريز» را يكي از پروژه‌هاي ضروري استان برشمرد و اظهار داشت: جاده «اهر ـ تبريز» يكي از جاده‌هاي حادثه‌خيز و پرتردد استان است كه كندي عمليات اجرايي اين پروژه بزرگ ملي موجب نارضايتي مردم و مسئولان شده است.
وي تصريح كرد: با وجود بازديد وزير راه و ترابري و معاونان اين وزارتخانه از اين پروژه و تأكيد ضرورت تسريع در اجراي آن اختصاص اعتبار ناچيز و كمتر موجب شده اين پروژه از پيشرفت قابل توجهي برخوردار نشود.
مسعودي‌ريحاني همچنين اظهار داشت: طي يك سال گذشته بالغ بر 200 ميليارد ريال در بخش راه و ترابري شهرستان براي ايجاد زيرساخت‌هاي ارتباطي شهري و روستايي هزينه شده است.
مسعودي‌ريحان همچنين از تخصيص اعتبار 10 ميليارد ريالي اعتبار مصوب اختصاصي به اين بزرگراه خبر داد.
نماينده مردم اهر و هريس گفت: در سال‌جاري بيش از 100 نفر در جاده «اهر ـ تبريز» بر اثر تصادف جان خود را از دست داده‌اند كه اين موارد مسئوليت ما را در پيگيري تسريع اين پروژه سنگين‌تر كرده است.
وي همچنين از اختصاص اعتباري بالغ بر 230 ميليارد ريال براي ايجاد سدهاي معيشتي در سطح استان خبر داد و افزود: بر اساس توافقات انجام شده با وزارت جهاد كشاورزي و تأييد كارشناسان بيش از 250 سد معيشتي و حوضچه‌هاي ذخيره آب در روستاهاي شهرستان‌هاي اهر و هريس از سوي سازمان جهاد كشاورزي استان احداث مي‌شود كه با احداث آنها شاهد هدفمند شدن مصرف آب و استفاده بهينه از آب‌هاي روان خواهيم بود.
نماينده مردم اهر و هريس در مجلس شوراي اسلامي همچنين از اختصاص اعتباري بالغ بر 210 ميليارد ريال براي راه‌اندازي مجتمع‌هاي آبرساني مناطق روستايي شهرستان‌هاي «اهر ـ هريس» خبر داد و اظهار اميدواري كرد، با اجراي اين پروژه‌ها شاهد بهره‌مندي روستاييان از آب بهداشتي در روستاها باشيم.
نايب رئيس كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي خواستار ارتقا آموزشكده كشاورزي به دانشكده منابع طبيعي و كشاورزي و احيا دوباره دانشكده پرستاري شد.

 
 
پنج شنبه 23 دی 1389  7:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها